Podolski ile Yollar Ayrılıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski ile Yollar Ayrılıyor!

ali naci küçük‏ @nkucukk
BİLGİ:
2 hafta önce yazdığımız gibi Galatasaray da, Podolski de Vissel Kobe ile anlaştı.
Ancak Podolski sezon sonunda Japonya'ya gidecek

Yolu acik olsun. Iyi adam guzel adam da aradigimiz forvet degil, kanatta oynayacak futbolcuda degil bana gore, sutlari haric takima katkisi hic yok. Dun derbide 90dk atinc ile ugrasti, kafa olarak macta degildi zaten.

Ya yildiz forvet alsinlar, ya da 20-25 yas arasi yetenekli gelecek vaad eden forvet alinsin...

a924ed0a2e1e740be63893ca720740c7.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalsın diye bir ton ağladım ancak böyle oynayacaksa gitsin s.gümüş kadar katkı vermeyecekse gitsin hemen.

Gecen sene benficaya benzerini kaciran yasin! bizim takim ne calisiyor acaba. ilk transfer 360s simulation system olmali

Josue'nin Bjk'ye kaçırdığı
Şu kayseri maçındaki son dakika pozisyonlarımız
Poldi'nin bu pozisyonu
Eren'in rövaşatası direkten dönmüştü TS maçında

Hani bilmiyorum takım komple cünup mu çıkıyor maçlara bu sezon

Evren Göz@evrengoz
Podolski 2.6 milyon Euro karşılığında Kobe'ye transfer oldu. Anlaşma sezon sonundan itibaren geçerli olacak. Resmi açıklama Perşembe.
Podolski, sezon sonunda Şampiyonlar Ligi'ne katılım sağlanırsa 200 bin Euro bonus kazanacak. İmzalar bugün atıldı.

yeni td nin bukadar zamansız gelişi poldinin bukadar zamansız satılışı sırf devre arasında yeni transfer için efor sarfetmemek içindi.
yeni td o dönem gelse istediği oyuncuyu aldırmaya kalkacak bunlarda komisyondan olacaktı.
nasılsa hiç bişeye laf etmeyen rüyalarından bile daha büyük olan koltuk için ağzını açmayan bi td vardı ellerinde.
yazık oldu koskoca iki seneye

Üst Alt