Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

"Podolski kimseyle anlaşmadı"
Galatasaray'ın Alman oyuncusu Lukas Podolski'nin ortağı Ümit Akbulut, tecrübeli oyuncunun sezon sonu için hiçbir takıma söz vermediğini, bir anlaşma yapmadığını söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Akbulut, "Lionel Messi B4L'nin ortağı olmak için Nisan veya Mayıs ayında Messi İstanbul'a gelecek. Şirketimizin ortağı olacak. Kendisiyle anlaşma yaptık. Sadece İstanbul seyahatini organize etmeye çalışıyoruz" dedi.

PODOLSKİ BİRKAÇ MİLYON EURO İÇİN MUTLU DÜZENİNİ BOZMAZ

Lukas Podolski'nin Galatasaray'dan ayrılacağı iddialarına ise Akbulut, "Podolski şu anda Galatasaray'da mutlu, henüz hiçbir takımla anlaşması yok. Şu ana kadar Lukas burada mutlu gideceğini düşünmüyorum. Japonya ve Çin'e gideceğini düşünmüyorum. Ailesi hayat kalitesine önem veren insanlar ve paraya önem vermiyorlar; mutlu oldukları yerde yaşamak istiyorlar. Para öncelikleri değil. Bir kaç milyon Euro için düzenini değiştirmez. Fakat Galatasaray'da mutsuz olursa teklifleri değerlendirir. Şu anda Galatasaray'da çok mutlu" diye konuştu.

GALATASARAY'A BREZİLYALI YILDIZ

Galatasaray'a 31 Ocak 2016'da geleceğinden bahsettiği Brezilyalı yıldızın, yazın gelme ihtimali olduğunu ve durumun kendisi için halen güncel bir seçenek olduğunu belirten Akbulut, "Bu bahsettiğim oyuncunun ismini veremem. Ama Brezilyalı. Göreceğiz. Ronaldinho'nun transferi konusunda transfer dönemini bekliyoruz. Türkiye'de 5 büyük takıma transferi söz konusu olabilir. Melo ve Kazım ile derbiyi konuşmadım. Corinthians-Palmeiras maçı çok zevkli olacaktır. Melo'nun çılgın hareketlerini kendisine sormuştum. Melo pitbull hareketi için "Ben stadyumda kendimi unutuyorum" dedi. Türkiye'ye dönmelerini çok istiyorum" dedi.

AJANSSPOR ÖZEL- Özgür SANCAR


“Podolski kimseyle anlaşmadı”
 
Son düzenleme:
Managerler bizim yönetimi almış kucağına hoplatip duruyorlar.
Şimdi de bitmiş ronaldinho'yu bize kitleyecekler.

Bizimkilerde aziz misali taraftarın gazını alırız diye düşünecek ve hemen atlayacak

Bize bu çileyi YAŞATANLARA,
LANET GELSİN!
 
Bari Ronaldinho gelsin de şu forma altında görelim dünyanın en iyi 10 numarasını.
bir dakika bile oynasa şampiyonluk kadar sevinirim.


Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk
 
Üst Alt