Podolski Köln’den ayrılmaya karar verdi !


Galatasaray’ın yaz döneminde en önemli transfer seçeneklerinden bir tanesi olan Lucas Podolski, takımı Köln’den ayrılmaya karar verdi.Radyospor’dan Özgür Sancar’ın edindiği bilgiye göre, Polonya asıllı Alman milli futbolcu, bu kararını yakın çevresi ve Türk dostlarına illetti.ŞU ANDA TEK TALİBİ MİLANPodolski’nin şu anda kendisine talip olan tek takım AC Milan olduğunu, bunun dışında ortaya çıkan takım isimlerinin gerçeği yansıtmadığını söylediği öğrenildi. İtalyan kulübü kalbinde delik tespit edilen Cassano’nun yerine Podolski’yi transfer etmek istiyor.GALATASARAY'A KARŞI NEGATİF DEĞİLKöln başkanı Overath’ın istifasından sonra takımdan ayrılma düşüncesini biraz daha olgunlaştıran ve kış döneminde ayrılmak konusunda kararlı olan Podolski, Türk dostlarına ise Galatasaray konusunda negatif olmadığını söyledi. Podolski, Galatasaray’dan gelebilecek bir teklife kapalı olmadığını belirtti.Başarılı oyuncu, Türkiye – Almanya maçından sonra Galatasaray’a transferi konusunda gelecekte neler olacağını bilemeyeceğini ifade etmişti.Galatasaray’ın başkan yardımcısı Refik Arkan ise, Radyospor’a yaptığı açıklamada, “Eğer Fatih hoca isterse, biz Podolski’yi almak için her türlü fedakârlığı yaparız” demişti.Köln’ün, Podolski’nin satış bedeliyle ilgili beklentisi ise bir hayli yüksek. Alman kulübü 15 ile 20 milyon avro arasında bir para istiyor.

(23.11.2011)

Özgür Sancar – Radyospor
 
Cevap: Podolski için yeni olasılıkOlasılık,permütasyon,kombinasyon falan derken yine olmaz bu iş ve benzer işler. Hele ara transferde...

Tabii getirmek zor olabilir bazı futbolcuları fakat alternatifleri getiriyorsan en azından ortalama bir verim elde etme beklentin olabilmeli.Olmuyorsa hep böyle beklenti,olasılık ve vakit kaybı...
 
Cevap: Podolski için yeni olasılıkOlasılık,permütasyon,kombinasyon falan derken yine olmaz bu iş ve benzer işler. Hele ara transferde...

Tabii getirmek zor olabilir bazı futbolcuları fakat alternatifleri getiriyorsan en azından ortalama bir verim elde etme beklentin olabilmeli.Olmuyorsa hep böyle beklenti,olasılık ve vakit kaybı...2 gün kala Tuncay Şanlı gelir uğraştık olmadı Köln bırakmadı vs vs.
 
Cevap: Podolski için yeni olasılıkOlasılık,permütasyon,kombinasyon falan derken yine olmaz bu iş ve benzer işler. Hele ara transferde...

Tabii getirmek zor olabilir bazı futbolcuları fakat alternatifleri getiriyorsan en azından ortalama bir verim elde etme beklentin olabilmeli.Olmuyorsa hep böyle beklenti,olasılık ve vakit kaybı...Pes etmek yok hemen øyle :) Biz ki ne olasiliklar gørmus taraftarlariz. Biz ki Misi, Juve, Wolfsburg, Schalke, Diego, olasiliklarini birebir deneyimlemis bir taraftar topluluguz.
 
Cevap: Podolski için yeni olasılıkPodolski'yi ismi geçen kulüplerin istediğini, ya da ciddi şekilde ilgilendiklerini düşünmüyorum. Köln Podolski'yi satmaya karar vermiş ve fiyatını yükseltmeye çalışıyorlar bence.

10 Milyon'a biter bu iş. Podolski'ye de 3.5M'dan fazla verilmese kulübün yararına olur. Ancak Riera'nın 3.5 aldığını göz önünde bulundurursak Podolski için 5M bile normal sayılabilir.
 
Cevap: Podolski için yeni olasılık2 gün kala Tuncay Şanlı gelir uğraştık olmadı Köln bırakmadı vs vs.Tuncay Şanlı ? Deme bunu be hocam,valla sırtımdan ter aktı birden : )Pes etmek yok hemen øyle :) Biz ki ne olasiliklar gørmus taraftarlariz. Biz ki Misi, Juve, Wolfsburg, Schalke, Diego, olasiliklarini birebir deneyimlemis bir taraftar topluluguz.Olasılık göre göre yaşlandık be Selen. Fatih Terim ile gençleşme dönemine girdiysek vitaminlerimiz bayat olmasın artık.Vücuda yarar sağlasın yeter ki, mühim değil son kullanma tarihine yakın olmaları : )

Bir adamın peşinden aylardır koşup,alamayınca; bari bu olsun demek gibi bir lüksümüz yok artık. Zaten aldığımız oyuncuların yaşına başına bakılmadan alınmalarının amacı; takım olabilmeyi ve deneyim eksikliğini hemen atabilmekti.
 
Cevap: Podolski için yeni olasılık20 milyon euro tavan fiyattır. 12-13 milyon euroya alrıız. ama bizim hoca okadar para verdirmez. zarara sokarım diye korkuyo.
 
Cevap: Podolski için yeni olasılıkHayır bizim medya "yanlış" çevirmiş. Öyle bişey demedi.

Ayrıca Almanya maçından sonra(ya da önce) "Galatasaray kulübümle anlaşamadı, ileride ne olur bilemiyorum ama" demişti. Yani gelmek istiyor(du).Tamam alalım o zaman.:)

dememişti abi Türk basınının uydurmaları inanmamak lazımBu haber de Türk Basını kaynaklı değil mi?:D
 
Üst Alt