Podolski Köln’den ayrılmaya karar verdi ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski Köln’den ayrılmaya karar verdi !

podolski süratli fakat çalım yeteneği olmayan bi adam. son vuruşları çok iyi pozisyon sezgisi yüksek kabulüm. fakat kesinlikle bir kanat oyuncusu değil çok iyi bir ikinci forvet. ayrıca çalım yeteneği olmadığından bayern münih gibi sürekli kapanan takımlara karşı oynayan bir takımda tutunamamıştır. kölnde bu sene oynadığı maçlarda attığı golleri gördüm ve çoğu defansın arkasına atılan toplardı. bilyaletdinov önerim ise gerçek bir kanat oyuncusu olması... bu sene hariç daha önceki senelerde kadroda oldukça yer bulması gibi etkenlerden kaynaklanıyor. çalım yeteneği olan iyi orta açan yeterince süratli bir sağ sol kanat oyuncusudur. saygılar

edit: zaten evertonda sürekli forma şansı bulsa alamayız dimi. hazır fazla forma şansı bulamyıoken kapalımda sora ağlamayılım bence:)

Podolski 4-3-3 için ideal bir forvettir. Çalım atan, sıfıra inen kanat oyuncuları daha çok 4-4-2 için aranan özellikte oyunculardır. 4-3-3'de ise tüm forvetlerin gol özelliğinin olması lazım. Podolski çalım atan bir oyuncu değil kabul, ama adam kötü dediğiniz Köln'de 13 maçta 9 gol 5 asistle oynuyor, el insaf. 18in hemen dışından sürüyle golü var. Alman milli takımındaki performansını anlatmaya gerek yok zaten, uçuk. Alman milli takımında bütün sistem Podolski'nin üstüne mi kurulu? Değil.

Bence sol kanada alabileceğimiz en iyi 4-3-3 forveti açık ara Podolskidir. Arda çalım atıyordu da ne oluyordu?

Sezon sonu, Podolski 15 gol 12 asist. Arda 2 gol 7 asist, 200 çalım.

Cevap: Podolski için yeni olasılık

bir ihtimal daha var

[video=youtube;LvjlWhkb3ZE]https://www.youtube.com/watch?v=LvjlWhkb3ZE[/video]

Podolski 4-3-3 için ideal bir forvettir. Çalım atan, sıfıra inen kanat oyuncuları daha çok 4-4-2 için aranan özellikte oyunculardır. 4-3-3'de ise tüm forvetlerin gol özelliğinin olması lazım. Podolski çalım atan bir oyuncu değil kabul, ama adam kötü dediğiniz Köln'de 13 maçta 9 gol 5 asistle oynuyor, el insaf. 18in hemen dışından sürüyle golü var. Alman milli takımındaki performansını anlatmaya gerek yok zaten, uçuk. Alman milli takımında bütün sistem Podolski'nin üstüne mi kurulu? Değil.

Bence sol kanada alabileceğimiz en iyi 4-3-3 forveti açık ara Podolskidir. Arda çalım atıyordu da ne oluyordu?

ben bi türlü sevemedim nedense o adamı. bayerni severdim orda tutunamadığından sanırsam bilmiyorum ne diyim kısmet:)

ben bi türlü sevemedim nedense o adamı. bayerni severdim orda tutunamadığından sanırsam bilmiyorum ne diyim kısmet:)

Evet biraz soğuk bir oyuncu, çok faydalı gibi durmuyor maç içinde, klasik kanat adamı değil. Ama dünyanın en iyi şut atan sol forvetlerinden biri, bir de çok ama çok akıllı. Yaptığı ortalar, verdiği arapaslar çok iyi. Yani göze hoş gelen bir futbol oynamadığını kabul ediyorum, ama süper bir sol forvet.

Biliyorum, özellikle bunu deyince benden daha fazla nefret ediliyor ama Ukrayna-Almanya macında Konoplyanka, Podolskicilere ders niteliginde futbol oynadı. Hem basında gecen rakamlar dogruysa 15-20 milyon gibi bir bonservis ücreti istiyor Köln. Bu bildigin azgınlıktır.

Kendi Ribery'mizi bulalım.

[video=youtube;jaBC8CqLG0U]https://www.youtube.com/watch?v=jaBC8CqLG0U&feature=player_embedded[/video]

Evet biraz soğuk bir oyuncu, çok faydalı gibi durmuyor maç içinde, klasik kanat adamı değil. Ama dünyanın en iyi şut atan sol forvetlerinden biri, bir de çok ama çok akıllı. Yaptığı ortalar, verdiği arapaslar çok iyi. Yani göze hoş gelen bir futbol oynamadığını kabul ediyorum, ama süper bir sol forvet.

zenci kanat seviyom ben:( bu arada doumbia kanat forvet oynarmı sence. orayada uygun baya

Tamamen katılıyorum yazıya. 4-3-3'de klasik kanat oyuncuları yerine kanat forvet oyuncuları olur. Çizgiye inmek yerine ceza sahasına girip gol atarlar, gol özellikleri yüksek olan oyuncular kanatlarda görev alır yani. En son bu tanıma uyan Kewell vardı bizde, Rijkaard'ın sistemine cuk diye oturmuştu, fakat sakatlık dolayısıyla devam ettiremedi. Şuan ise Riera ve Kazım var yani klasik kanat oyuncuları bunlar özellikleri itibariyle. Fakat klasik kanat oyuncusu gibi bile oynamadıkları için kanatsız oynuyoruz desek yeridir :)

Herneyse Podolski, Kewell'dan çok daha genç ve dinamik bir şekilde şuan. Gelirse Kewell'dan daha fazla performans göstereceği aşikar. 10 Milyon Euro falan farketmez bir şekilde alınmalı. Çünkü seneye hedef büyük, büyük hedefleri başarabilmek içinde büyük oyuncular lazım bize Podolski gibi. Kazım, Riera gibilerle olmaz bu iş!

Biliyorum, özellikle bunu deyince benden daha fazla nefret ediliyor ama Ukrayna-Almanya macında Konoplyanka, Podolskicilere ders niteliginde futbol oynadı. Hem basında gecen rakamlar dogruysa 15-20 milyon gibi bir bonservis ücreti istiyor Köln. Bu bildigin azgınlıktır.

[video=youtube;jaBC8CqLG0U]https://www.youtube.com/watch?v=jaBC8CqLG0U&feature=player_embedded[/video]

bende bu adamı konuşulan tüm arshavin podolski reyes falan hepsine tercih ederim. hertürlü akar.

+ Guilherme Negueba bu iki isim gelecek 5-10 yılımızın temeli olur.

Ama Galatasaray A.Ş Holding maalesef gidip bonservisi olmayan veya ucuz olan ama yıllık maaşı 3-4-5M € olan Rosicky, Reyes fln alır. Neden? Çünkü Galatasaray A.Ş Holding kâr etmeli, futbol nedir? Gelip geçici fâni bir eğlence.

şu lanet olası olmayacak işlerle tüm transfer dönemi uğraşmayı bırakalım artık olabilecek ve iş görecek adamlar önceden belirlenip gerekirse transfer dönemi başladığında istanbula indirmeliyiz yoksa dangalağın biriyle uğraş transfer sezonunun sonuna gelinsin adam gelmesin git rastgele birini tut gel 6 ay sonra gönder hem birton maliyet hemde o bölgede eksiklik

+ Guilherme Negueba bu iki isim gelecek 5-10 yılımızın temeli olur.

Ama Galatasaray A.Ş Holding maalesef gidip bonservisi olmayan veya ucuz olan ama yıllık maaşı 3-4-5M € olan Rosicky, Reyes fln alır. Neden? Çünkü Galatasaray A.Ş Holding kâr etmeli, futbol nedir? Gelip geçici fâni bir eğlence.

Kendi Riberylerimizi bulmaya sonuna kadar varım, bulmaya başladık bile. Sabri, Arda, şimdi belki Semih ve Mertan. Ama bu takımın ilk 11ini A2 takımından çıkaracağız demek değil. Türkiye'nin en büyük takımında taraftarı ateşleyecek, 2 tane dünya çapında yıldız olmasını beklemek çok şey değil bence. Arda'yı göndermişsin, halen yerini dolduramamışsın, Riera diye bir adama 1q miyon Euro verip süper zeka "tasarrufu" yapmışsın zaten. Artık uyan, ucuz mal alacak kadar zengin değilim sözünü hatırla.

Arsenal gibi genç yıldız adaylarını bulup getireceğim diyorsan, o ha deyince olacak bir olay değil, en azından 4-5 kişilik bir uzman ekibin, en azından 6 ay çalışması demek.

Benim hayalimse şu takımda Lincoln ve Keita'nın aynı anda oynaması...Varsın sol kanatta Riera oynasın.Bu görsel şölen için hiç gelmemiş Podolsky'yi gözüm kapalı feda ederim.

Üst Alt