Podolski Vissel Kobe'ye Satıldı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski Vissel Kobe'ye Satıldı İddiası!

Sozlesme suresinin 6 ay oncesinde gorusme hakki var haliyle son 6 ay verim alamazsin , e sezon sonunda yaziyor, aslinda adami sadece gelecek sezonun ilk yarisindan feragat ederek sattik

hem sozlesmesinin son senesinde hem de bu yastaki adami satabilecegin fiyat budur

zaten alirken de o sayede ucuza alabildin , ki 2 sene evvel

eger 2 sene evvel turkiyeye degil de japonyaya veya o tarz bir ulkeye gitseydi o da 6-7 milyonlari gorurdu

sagindan bakiyorum, solundan bakiyorum.

Yukardan bakiyorum, asagidan bakiyorum.

Allah... Neyse ya bela okumak istemiyorum. Bela okudugum zaman misliyle bana geri dönüyor, zaten basimdan gecen onca olaydan sonra bela okumama karari almistim ama bu dursun denen ne idügü belirsiz zat cok fena zorluyor sansini...

En azindan simdi degil de yazin satiyorlar.

Dursun beklentilerimizi o kadar kücülttü vizyonumuzu o kadar daraltti ki, insan buna da sükür eder hale geldi.

Yazik halimize.

Dedigin dogru , su an ikame edecek adam yokken gonderilmesi hatali olurdu

ama kabul edelim ki podolski nin yasi , performansi meydanda , yani bunu gondermek melo yu gondermek gibi algilanmasin , tabi ki yerine adam alinmasi lazim ama 3 civari para aliyor , 2,7 de bonservis ise sunu dusunmek lazim

5-6 milyon euro yu reddedip tutsak o olcude fayda verir mi seneye ? Bence vermez

Üst Alt