Podolski Vissel Kobe'ye Satıldı İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Podolski Vissel Kobe'ye Satıldı İddiası!

podolski_5922.jpg

Galatasaray’ın Alman yıldızı, 1 Haziran 2017 tarihinden itibaren Japon kulübünde forma giyecek.

Hürriyet'in haberine göre; Bir aydır bu transferi gerçekleştirmeye çalışan ve futbolcuyla el sıkışan Vissel Kobe yetkilileri, Galatasaray ile de anlaşmaya vardı.

58 MİLYON TL ALACAK

Vissel Kobe daha önce ret cevabı almış olmasına rağmen G.Saray ile kontağını hiç kesmedi. Bu arada Podolski ile görüşmeyi sürdüren Japonlar, 3 yıl için 15 milyon Euro (58 milyon TL) karşılığında anlaşma sağladı.

Alman futbolcu bu gelişmeyi 2 hafta önce yönetime iletti. Sarı kırmızılılar Lukas Podolski’den tek bir talepte bulundu: “Madem Japonya’ya gitmekte kararlısın, o zaman biz de Vissel Kobe ile görüşüp anlaşırız. Ancak senden tek bir isteğimiz var; sezon sonuna kadar kal, ondan sonra git.”
SEZON SONUNA KADAR KALACAK

1 Mart’a kadar transfer döneminin açık olduğu Japonya’ya şu anda gitme imkanı olan Lukas Podolski yöneticileri kırmadı ve sezon bitimine kadar kalmayı kabul etti.

2.7 MİLYON EURO'YA SATILDI

Galatasaray yöneticileri, Lukas Podolski’nin bonservisi için 2 milyon Euro teklif eden Vissel Kobe yetkililerine, “Biz Podolski’yi 2015’te Arsenal’den 2.5 milyon Euro’ya satın almıştık. Kendisinden son derece memnunuz. Aldığımızdan daha düşük bir fiyata satmamız mümkün değil” cevabını verdi.
Görüşmeler sonunda 2.7 milyon Euro’ya anlaşma sağlandı. Önümüzdeki günlerde resmi imzalar atılarak Podolski’nin transferi kesinleşecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaça aldık zaten poldi yi? Millet salak mi yürüyerek top oynayan adama 10 versin.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 milyonu da aradaki managerlere verdikmi tam olur.

Madem 2.7 satacaksın o zaman devre arası çinden gelen 7 milyonu neden kabul etmedin?

7 milyona devre arası genç ve koşan bir forveti çok rahat alırdık.

Her işleri fiyasko her yaptıkları rezalet.
Hepsi burunlarından gelsin

SARI-KIRMIZI!

Serdar Aziz denen muzmin sakata 4.5 milyon euro bonservis ve 2 milyon euro net maas ode, Tolga denen muzmin sakata 3 milyon bonservis ode, donk denen 4 ay sonra sozlesmesi bitecek okuze 2 5 milyon bonservis ode sonra git en etkili ve uluslararasi marka olan golcunu 2.7 milyon euro ya sat!!????

Abv hepinizin!!

Karar doğru olmasada dünyada bir akıllı biz yokuz kardeş. 2 yıl önce daha gençken 2.5 a aldığın adama kimse 10 filan vermez. Sen verilmisin?

10'a satalım demiyorum.Ancak 6-7 civarı bir meblağa çok rahat satılabilir.Senin mantığınla yönetimin yaptığı her şeyi aklayabiliriz,doğru bir yaklaşım değil.

10'a satalım demiyorum.Ancak 6-7 civarı bir meblağa çok rahat satılabilir.Senin mantığınla yönetimin yaptığı her şeyi aklayabiliriz,doğru bir yaklaşım değil.
Ben satılsın demedim. Zaten o paraları verselerdi saniye düşünmeden satırlardi. Çin örnekleri filan yanlış kıyaslamalar. Ahmete 2.5 Serdar a 4.5 verdik diye kimse sorgulamak ederini verirler. Poldi de en fazla 3 yada 4 eder o da bir salak bulursak.

Ben satılsın demedim. Zaten o paraları verselerdi saniye düşünmeden satırlardi. Çin örnekleri filan yanlış kıyaslamalar. Ahmete 2.5 Serdar a 4.5 verdik diye kimse sorgulamak ederini verirler. Poldi de en fazla 3 yada 4 eder o da bir salak bulursak.

Ba 13'e gitti,işi bilirsen sen de satarsın 6-7'ye en azından.

Üst Alt