Pokémon Go Başlığı - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunu kullandın ve yedin öyle mi ? İlginç,bence bu botla ban yemek çok zor bakalım görücez

Şöyle birşey var

1 ip = 1 user = 1 device

Güncelleme fln geliyor ya botlara auth dosyamı değiştirmiyorum,device bilgileri değişmesin diye 2 gündür tek bır sıkıntı yaşamadım

Sanırım 30 a kadar fln otomatik banlama sistemi varmış.30 dan sonra manuel olarak inceliyorlarmış veya kendilerine ulaşan şikayetlere bakıyorlarmış
Safe bot diye bişey yok, hepsini fark edebilirler API olayı yüzünden.

[Issue] Fix protocol API. Or Niantic keeps banning users of 3rd party apps. Current public Rocket API is completely broken. * Issue #293 * NoxxDev/NecroBot * GitHub

İşte o otomatik olayını o yüzden söyledim.28-29 yapıp bırakmayı düşünüyorum

Gerçi benim bi hesap 25-26 level banlandı

Neye göre ban attıklarını çözemedim genel olarak snipeların hepsine çakıyolar

İşte o otomatik olayını o yüzden söyledim.28-29 yapıp bırakmayı düşünüyorum

Gerçi benim bi hesap 25-26 level banlandı

Neye göre ban attıklarını çözemedim genel olarak snipeların hepsine çakıyolar
Kimse cozemedi yaw. Bi de 2 hesabi ayni anda actin, ayni anda ayni seyleri yaptin diyelim. Ayni anda banlamiyorlar :D Ayri ayri banliyorlar ki anlamayasin.

Ben de simdi lvl 27'deyim, snipe'a basladim. Sorun yok simdilik ama olacak kesin :D

Talha Küllü elimdeki 100 lük Dratiniyi power up yapıp max cp ye getirdikten sonra evolve yapmak mı yoksa olduğu şekilde evolve yapıp dragonier sonra onuda power up yapmadan evolve yapıp droganite çevirmek daha mantıklı.

Power up uen son evriminde yapmakla ile ilk evriminde max cp ye ulaştırıp öyle evolve yapmak arasında ne fark oluyor.

@Talha Küllü elimdeki 100 lük Dratiniyi power up yapıp max cp ye getirdikten sonra evolve yapmak mı yoksa olduğu şekilde evolve yapıp dragonier sonra onuda power up yapmadan evolve yapıp droganite çevirmek daha mantıklı.

Power up uen son evriminde yapmakla ile ilk evriminde max cp ye ulaştırıp öyle evolve yapmak arasında ne fark oluyor.

Hiçbir fark olmuyor

İlk evrimde stardust daha az gidiyormuş diye duymuştum

Ban olayinda yapilan net olarak basit algoritmaya dayaniyor. Bu oyunun normal sartlar altindaki leveline bakiyorlar. Bir gunde 20.level olmus hesap olaya baksana ben botum diye bagiriyor. Gunde 1 level gizlenmeyi saglayabilir.

Ha ben olsam imei/mac kontrol atardim madem cihazin her bir bokuna erisim izni istiyorsun oyuna girdiginde bu numarayi kaydet. Ha bunlar asilmayacak seyler degil zaten nianticin amaci da oo bot varmis diye giden bu isin detayini cakmayanlari banlamak.

Isin garip kismi ilk actigim hesap banlanmamis. Uzun bir sure manuel kasip sonra bota yatirmistim. Hesap level 19 ve kisa bir sure botta kaldi ve 2 haftadir oynamiyorum. Sorguya takilmamis.

@Talha Küllü elimdeki 100 lük Dratiniyi power up yapıp max cp ye getirdikten sonra evolve yapmak mı yoksa olduğu şekilde evolve yapıp dragonier sonra onuda power up yapmadan evolve yapıp droganite çevirmek daha mantıklı.

Fark yok. Onceden evolve yapmak daha mantikli ama bana sorarsan, cunku dandik bi moveset gelirse bosuna power-up yapmamis olursun.

Üst Alt