Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum"

Adnan Polat istifa etmeli!"

Galatasaray Kulübü mart ayı olağan divan kurulu toplantısı başladı. Mali kongre öncesinde Adnan Polat ve muhalefet karşı karşıya geldi!

Divan toplantısında ilk olarak İnan Kıraç konuştu. Kıraç'ın söylemlerinden kısaca satırbaşları ise şu şekilde:

* "Adnan Öztürk ve Faruk Süren'e birleşmelerini önerdim"

* "Adnan Polat'ın yaptığı iyi işler var ama artık yoruldu, başkanlığı bırakmalıdır"

* "Borçlara karşı verilen teminat beni endişelendiriyor. Bu 1 milyar 114 milyon dolardır"

* "Avrupa'ya çıkamayan, ligde 11. sırada olan ve ligde ilk dörde giremeyeceği kesinleşen bir yapıyı idare etmek zordur"

* "Galatasaray'ın ipotek edilmemiş hiçbir geliri kalmamıştır"

Galatasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren, kulüpteki yönetim zaafiyetine dikkat çekerek Adnan Polat'a yüklendi. İşte Süren'in sözlerinden satırbaşları...

* "Başkanlığı terkettiğimden beri ikinci kez kürsüye çıkıyorum"

* "Sadece futbol takımından değil; temsil anlamında ve politikalardan dolayı memnun değiliz. Galatasaray yelkenlerini rüzgara göre ayarlıyor. Halbuki Galatasaray yelkenlerini hedeflerine göre ayarlamalı"

* "Bizim meselemiz şahıslarla değil. Mesele tüm Galatasaray'ın arzu edilen, bizim geleneksel tutumuzu sergileyen ve başarıya giden bir politikanın izlenmesi"

* "Galatasaray'da bölünmeler oldu. Başkan, ikinci başkan olarak belirlediği Mehmet Helvacı ile anlaşamıyor. Bu tablo sizce Galatasaray'ı ileride sportif ve mali anlamda başarıya götürebilir mi?"

* "Galatasaray'da bir yönetim zaafiyeti vardır. Bunu da yönetim ve başkan çözecektir."

* "Başkanın yeniden bir yönetim için karar alması gerekiyor. Bu oluşuma yeni kişiler de katılabilir"

Adnan Polat:

Adnan Polat: "Bu kadar çok karar alan bir makamın hatalı kararları da olabilir."

Adnan Polat: "En çok önem verdiğim konu olan şeffaflık konusunda gerekli şeyler yaptım."

Adnan Polat: "Mali genel kurula bütün üyelerimiz ilgi göstermeli"

Adnan Polat: "Kulüp hakkında görüş belirtmenin yeri Genel Kuruldur."

Adnan Polat: "Taraftarlarımız bugüne kadar gösterdikleri duruşu bozmadılar."

Adnan Polat: "Futbolcularımız stres ve baskı altındadır, özgüven kaybı yaşıyorlar."

Adnan Polat: "Futbolda daha iyi alacağımız günleri sizlere göstereceğim."

Adnan Polat: "Biraz sükunet ve sessizlik istiyoruz, biz de gelip geçiciğiz."

Adnan Polat: "Asla istifa etmeyi düşünmüyorum hesabını veremeyeceğim birşey yok."

İnan Kırac Divan Kurulunda Konusuyor

Ntvsporda inan kırac acıklama yapıyor..

yeni yonetim birlesmesini acıklıyor neler dusundugunu falan

Cevap: Divan Kurulu Toplantısı Canlı l Ntvspor

En başta Ünal Aysal'ı getirmek istiyoruz , Faruk Süren ve Adnan Öztürk destek vereceklerini söylediler dedi.

İnan Kıraç:Adnan polatın yaptığı iyi işler var.Ancak yoruldu artık istifa etmelidir..

1 milyar tl nedir yaa :s nasıl ipotek edilmemiş hiç bir gelirimiz kalmamıstır :s hani adnan polat ekonomiyi cozmustu?? anlatın bakayım adnan polatcılar ..

Muhalafet birleşmiş en azından.Bu gayet güzel bence.Cemal Özgörkey'de katılsa bu gruba daha güzel bi tablo çıkabilir.

İnan Kıraç : Galatasaray'ın ipotek edilmemiş hiçbir geliri kalmamıştır.

İnan Kıraç:Galatasaray'ın ipotek edilmemiş hiçbir geliri kalmamıştır..

Üst Alt