Polat: Kameraları inceleyeceğiz


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Galatasaraylı değiller"Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Türk Telekom Arena'nın açılışı sırasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın statı terketmesine neden olan protestolar hakkında açıklama yaptı..Polat'ın basın toplantısından Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

"Bu stat için büyük bir uğraş verildi. Sayın Başbakan her safhada bizimle hep beraber oldu. Stadın başlangıcından açılışına kafdar her şeyi birebir takip etti. Çıkan problemleri anında çözdü. Çıkacak problemler için önlem aldı. Açılışa kadar birebir her şeyle ilgilendi. Buraya davetimizi kabul edip teşrif etti. Arena'nın yapılışının yanı sıra çevresinde de yatırımlar yapıldı. Çevre yollarında büyük yatırımlar gerçekleşti. Öngörülenin dışında büyük bir yatırım yapıldı. Sayın Başbakan bunun her safhasında yanımızda oldu. Kendisine müteşekkiriz. Türk futbolu ve Galatasaray'a muhteşem bir eser armağan etti. Aylarca açılış için hazırlık yaptık. Devamlı çalışma yaptık. Hedefimiz, gerek organizasyon olsun, ulaşım olsun minimum problemle bu açılışı gerçekleştirmekti. Ulaşımda en ufak bir problem olmadı. Törenler muhteşemdi ancak bu kadar büyük bir eserin ortaya çıkmasında emeği olan Başbakan hak etmediği bir olaya maruz kaldı. Galatasaraylı olduğundan şüphe ettiğimiz bazı kişiler sayın Başbakanımızı protesto etti. Bu bizi çok üzdü. Sayın Başbakan bu stat için can-ı gönülden destek verdi. Bu güzel ortamı, muhteşem bir geceye bazıları leke düşürdü. Bunlar Galatasaray camiasının içinden değildir. Biz bu insanları Galatasaraylı olarak kabul etmiyoruz. 200 kameranın görüntüleri var. Bu şekilde eylem yapmak isteyenlerin incelenmesini yapacağız ve protesto edenleri tespit edeceğiz. Bu insanları stada sokmayacağız. Bu ortamı bozmak isteyenlere izin vemeyeceğiz. Türk futboluna önemli başarılar getireceğine inanıyoruz Arena'nın. Galatasaray ve milli takımlarımızın burada başarılar kazanacağına inanıyoruz. Bu basın toplantısını üzüntümüzü belirtmek için tertipledik. Başbakan ve emeği geçen herkese teşekkür etmek istedik"Kaynak: AjanssporO stada sen giremeyeceksin! SEN!
 
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğizAsıl seni almamak lazım stada.

Değil başkan, seni Galatasaray taraftarı olarak dahi addedemiyorum!!!
 
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğizo stadda ıslıklayanları bulup almasınlar da gorelim.. yok bole hakları.. diktatorluk bu ulke...
 
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğizBir stad için bu kadar aciz duruma düşen bir BAŞKAN ?! Utanıyorum böyle bir kişinin Galatasaray Başkanlığı yapmasından..
 
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğizbıçaklayanları, kavga edenleri stada al. ıslıklayanları alma. işte bü ülkede eşitlik, sokaktaki adamı döversin ama başbakanı ıslıklayamazsın
 
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğiz"Sorular uzerine araştırdık GS TT ARENA kombine satis sözleşmelerinde "Protesto edenlerin kombineleri iptal edilir" maddesi yer almiyor"Tribündergi.Gayri hukuki yol mu izleyeceksiniz?
 
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğizhic birsey olmaz

yasal dayanagi yok

bos laflarozur dileyip bitir lafinialahim klup ne dengesiz adamlarin elinde yaaaaaa:(
 
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğiztabi başbakanı ıslıklamanın yeri oarası dimi.zaten sizin gibilerin bu zihniyeti bu adamı getirdi başımıza,yine adam bu olaydanda oy kapacak.

protestoya bende varım ama yeri orasımıydı.yazıklar olsun.bence başkandan önce galatasaraylılığa yakışmayanlar gitsin,ajax ı bile yuhalayan bilinçsiz taraftarlar gitsin.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt