Polat: Kameraları inceleyeceğiz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: Kameraları inceleyeceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğiz

Yorumu iyi okuyupta öyle karşılık versen Ertuğrul kardeşim.Bu olaydan dolayı değil bu strateji sayesinde oy alıyorlar.

Biraz once bir ornek verdim,sandik olayini karistiran arkadaslar icin..Daha dun Tunus baskani zor atti kendini ulke disina, kendisi hic %87 altina dusmemis bir isim,oyle %47 filanda degil yani.

Onun icin rakamlara hic guvenmemek lazim,,oralarda neler donuyor herkesce malum ,gercek cok farkli olabilir dun oldugu gibi.Birazda bu yonden bakin derim.

Takımımızın onuru ayaklar altında maalesef. Birileri çıkıp "Galatasaray'ın bir kuruş parası yok bunu tamamen biz yaptık yönetim yükümlülüklerini yerine getiremedi taraftar şöyle yaptı kulüp böyle yaptı" diye sıralayıp hatta lafı "ali sami yen çöplüğü" deme noktasına kadar getiriyorlar ve bizim başkanımız bu olaylar yüzünden bizim adımıza bu lafı söyleyenlerden özür diliyor. Söyleyecek söz bulamıyorum...

Böyle birşeyi kimsenin yapmaya hakkı yok. Bir Galatasaray'lı orada adam mı yaraladı ? Stadı mı yaktı ? Birilerine rencide edici hakaretlerde mi bulundu ? Ne yaptı bu taraftarlar ? En demokratik hakları olan protesto haklarını kullandılar. Sayın Başbakan bu ülkede padişah konumunda mı ? Ne tür bir dokunulmazlığı var ? Herkes sevmeye mecbur mu ? Başbakan bu stadı cebinden mi yaptırdı ? İki ihtimal var bu stadın yapılışı açısından. Ya biz Galatasaray'lıların vergisiyle yapılmıştır, ya da Mecidiyeköy arazisiyle. Ki o arazinin bedeliyle 8 tane stad yapılırdı. Onun için kimse masal anlatmasın burada. Sayın Adnan Polat ta göz boyamaya çalışmasın tehditleri bıraksın. Stad ne Adnan Polat'ın, ne Başbakanın, ne Toki başkanının ne de başkasının malıdır. Stad ancak ve ancak bu takıma gönül veren büyük Galatasaray taraftarınındır. Herkes geçer gider bu taraftar kalır. Sonuna kadar Büyük Galatasaray. Saygı sınırını aşmadan şahsım adına Sayin Adnan Polat'ı istifaya davet ediyorum.

katılıyorum

Yorumu iyi oku öyle karşılık versen Ertuğrul kardeşim.Bu olaydan dolayı değil bu strateji sayesinde oy alıyorlar.

Eee alsınlar sana ne? Sen verme, verenleri uyar üzerine düşeni yap canım kardeşim. Burda ben Galatasarylıyım, sen Galatasaraylısın, herkes Galatasaraylı. Başka ortak noktamız yok veya varsa dahi tek amaç renklere olan aşkımızsa, söylediklerini burda dillendirmenin anlamı ne? Başka türlü düşünenlere saygı göstermeyelimmi sence? Herkesi biz yapacaksak eğer beğenmediğimiz insanların yaptıklarını yapıp beğenilmeyen insanlar olmazmıyız :(

Sayin (!) TOKI Baskanina yapilanlari ayakta alkisliyorum, helal olsun protesto edenlere, yaziklar olsun protesto etmeyenlere, o stadda daha da cok islik olabilirdi o an.

Ve simdi gelelim Bizim Büyük (!) Baskan'a.

Senin kadar rezil olan bir Baskan yoktur bu alemde, Herifin biri cikmis, Galatasaray'a resmen ana avrat düz gidiyor sen sonra cikip protesto edenleri tespit edecegiz diyorsun. Et bakalim, et de onlarda seni mahkeme salonlarinda rezil etsinler.Rezilligin diz boyu, söyledigin yalanin haddi hesabi yok, insan da hic biraz utanma olmaz, hic mi taraftarina saygi olmaz, taraftar bir yana, insan da hic mi kendi kendine saygi olmaz, aynaya baktiginda hic mi kendine hesap sormuyorsun.Bu yalakalik kime?neden? O Stad'da senin bir gram bile emegin yok! Merhum Özhan Canaydin'in kemikleri sizliyor, kendisini baskan olarak begenmezdim ama Stad konusunda 1 numarali adamdi, yok basbakanmis yok suymus yok buymus.Hepsi Hikaye, o stad eger bir kisinin eseriyse o da ÖZHAN CANAYDIN'dir. Sayin Adnan Polat ikidir yakayi zar zor kurtariyorsun ama unutma bu taraftar seni hicbir zaman affetmeyecek, hicbir zaman ve bir gün gelecek ki öyle bir celme takacak ki sana bu taraftar bir daha yerden ayaga kalkamayacaksin.O gün cok uzak degildir.Onun icin sana tavsiyem, stadi actin, takimin icine ettin, artik veda vakti gelmistir, eger birazcik Galatasaray'i seviyorsan cek git, düs bu kulübün yakasinda.Bu sefer en azindan asil durus göster.

Sivas maçında Stada gideceklere tarihi bir görev düşüyor.Galatasaray'ın onurunu ayaklar altına düşüren Adnan Polat' a haddini bildirmenin tam zamanı.Toki başkanı Kulübün en önemli gününde Kulübe kin kusuyor , Bir tek küfür etmediği kalıyor. Başkan' dan kendisine çıt yok . Niye Çünkü Toki başkanı , Başbakanın sağ kolu . Başbakan kızar Allah Muhafaza . Eğer Stada gidipte Protesto etmeyenlerin ömrü billah başkanları Adnan Polat gibiler olsun ....

Ertuğrul Güven ve Harun Taşkapılı renktaşlar lütfen siz de ceza almayın Mehemt Fırat kardeşime yazdığım mesaj sizin için de geçerli. Boşverin almayın ceza.

-"SEYRANTEPE'DE GALATASARAY'IN BİR ALLAH KURUŞU YOKTUR"-

İhaleyi ilk alan firma bu işi götüremedi. Biz ne olursa olsun TOKİ olarak bitireceğiz dedik. Birileri çıkıyor Seyrantepe Stadı’nda, burada şunun şunun emeği var diyor. Seyrantepe Stadı’nın A’dan Z’ye yatırımında, Galatasaray Kulübünün bir Allah kuruşu yoktur. Tamamıyla bu tesis TOKİ tarafından yapılmıştır ve Galatasaray Kulübümüzün de kullanma hakkı olarak kendisine tahsis edilmiştir.

-"GALATASARAY BEYNELMİNEL BİR KULÜBÜMÜZ"-

Şimdi burada ben farklı bir kulübe, devlet bakanım farklı bir kulübe gönül vermiş olabilir. Ama bunların hepsini biz bir kenara koyduk. Niye? Çünkü Galatasaray bizim beynelminel bir kulübümüz ve ülkemizi uluslar arası futbolda tanıtmış bir kulübümüz. Buna böyle bir yer yakışır dedik.

Recep Tayyip Erdogan

Kendi insanini bu kadar tanimayan bir basbakanimiz var, sonra da niye isliklandi diye sasiriyor :)

Toki başkanına ne oluyor anlamadım Sen kimsin a artist . Bizim paramızla bize mi artistlik yapıyosunuz. Adama hala sinirim geçmedi. Provokatör herif...

Mehmet kardeşim lütfen ceza almaya değmez. Yazdıkların yüzde yüz haklı olsa bile değmez. Sakin ol. Her şeyin yeri ve zamanı var. Rahat ol. Burdaki yorumları da takma, siyasette yapma. Sesinin çok çıkmasına ve burdakilere duyurmana gerek yok. Rahat ol. Sosyal hayatta devam et görüşlerine, işlerine. Sen kendini yukarı çıkar, düşüncelerini yukarı çıkar. Burda söylemekle ne eksilir ne fazlalaşır. Ben de zaman zaman tepem atınca yazdım bir iki şey ama pişmanım açıkçası. Transfer döneminde ceza almana değecek hiç bir şey yok. Su akar yatağını bulur:):) Bir önceki mesajı aan biri olarak rahat olman gerekiyor diye düşünüyorum.:)
haklısın :)

konunun özüne dönersekte kimseye bir şey yapılacağını sanmıyorum.

Hey Allahım Şu stat 52000 kişi birlik olsa Tribünler İstifa sesleriyle inlese ... Kendi kulübünün en tarihi gününde statı terceden başkan maymun gibi kalsa ...

Lütfen incele. Ama güzel incele, dikkat et bakalım 106 yıllık kulübüne ve onun değerlerine çamur atmayı, leke sürmeyi kendine vazife saymış bir adam on binlerin karşısında konuşurken, acizlikten ne yapacağını bilemeyen, sinen, pısan bir, sözüm ona "başkan", görebilecek misin.

fanatik fenerli arkadaslarım su adnan polattan daha cok savunuyorlar ya bizi su olayda dahası yok yani.. defol adnan ve yonetimi ya bırak bizi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt