Polat: "Taraftar yanlış anladı"


polat1_ZBU1R.jpgGalatasaray camiasının önde gelen isimlerinden İnan Kıraç, Başkan Adnan Polat'ı eleştirdi. Kıraç'ın altını çizdiği nokta, yeni stadın açılış davetiyesinde Ali Sami Yen isminin olmamasıydı. Eleştirilere yanıt veren Polat ise bu konuda hatalı olduğunu kabul etti. Polat, "Taraftar yanlış anladı" dedi.Türk Telekom Arena'daki protestolu açılışın yankıları sürüyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın tepkiler nedeniyle stadı terketmesiyle başlayan tartışmalara, Galatasaray camianın önde gelen isimlerinden İnan Kıraç da katıldı. Kanaltürk'e konuşan Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı Kıraç, başkan Polat'ı protestolara engel olamadığı, açılış davetiyesine Ali Sami Yen ismini koymadığı ve eski başkanlara gereken ilgiyi gösterilmediği gerekçesiyle eleştirdi. Kıraç, tüm bu yaşananlar nedeniyle Polat ve yönetiminin yıprandığını savundu."TÜM ESKİ BAŞKANLARI ÇAĞIRDIK"

Adnan Polat'ın, Kıraç'ın açıklamalarına yanıtı gecikmedi. Açılış telaşı, transferler ve kulübün diğer konuları nedeniyle yoğun bir gündemleri olduğunu ifade eden Polat, yapılan bazı hatalara hoşgörü ile yaklaşılması gerektiğini söyledi. Polat, kurucu başkan Ali Sami Yen'in isminin açılış davetiyesine koyulmamasıyla ilgili olarak, "İnan beyle yaptığımız görüşmede, hatalı olduğumuzu söyledim ve özür diledim. Ancak olayın başka bir boyutu daha var. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’nün yönetmeliğine göre stat ismi için onay gerekiyor. Zaten başvurumuzu da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena olarak yaptık. Yani yeni statta Ali Sami Yen ismi olacak" dedi. Başkan Polat, eski başkanlara vefa gösterilmediği yönündeki eleştiriyi ise kabul etmedi. Polat, gerek Ali Sami Yen Stadı'ndaki vedaya, gerekse yeni stadın açılışına yaşayan tüm başkanları çağırdıklarını söyledi."İSTİFA ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM"

İstifa etmeyi düşünmediğinin altını çizen Polat, "Burada esas kriter Galatasaray'ın yüksek menfaatleridir. Yola devam etmem gerekirse ederim, bırakmam gerekirse bırakırım. Su anda görevimin başındayım, işimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. bunun takdirini genel kurul verir" diye konuştu."PROTESTOYU YAPANLAR 300-400 KİŞİ"

Türk Telekom Arena'nın açılışında, TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın yaptığı konuşma da tribünlerdeki taraftarın büyük tepkisini çekmişti. Polat bu konudaki görüşünü de paylaştı. Bayraktar’ın konuşmasında bir yanlışlık olmadığını ifade eden Polat, "Erdoğan bey haklıdır. Kendisi orada emeği geçen bir numaralı bürokrattır. Konuşmayı taraftarımız yanlış anladı. Küçük bir grubun protestosu bir anda büyüdü. Başbakınımız da buna çok üzüldü ve bu yüzden stattan ayrıldı" diye konuştu. Protestoyu yapanların 300-400 kişilik bir grup olduğunu savunan Polat, "Bunların zihniyeti farklı. Ali Sami Yen'de, Türk Telekom Arena'da, 15 yaşındaki çocukları döverken Florya'da, hep bu zihniyet var" ifadelerini kullandı."3 TRANSFER YAPACAĞIZ"

Bu arada sarı-kırmızılı taraftara transferle ilgili mesaj da veren Polat, 3 oyuncu daha alacaklarını ve bunlardan birinin kaleci olacağını söyledi.Polat: Taraftar yanlış anladı - NTVSpor.net
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"Türk Telekom Arena'nın açılışında, TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın yaptığı konuşma da tribünlerdeki taraftarın büyük tepkisini çekmişti. Polat bu konudaki görüşünü de paylaştı. Bayraktar’ın konuşmasında bir yanlışlık olmadığını ifade eden Polat, "Erdoğan bey haklıdır. Kendisi orada emeği geçen bir numaralı bürokrattır. Konuşmayı taraftarımız yanlış anladı.
Yazıklar olsun sana.
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"Eğer Bayraktar 'ın konuşması doğruysa, bu kulüpte artık yeriniz yok Sn. Başkanım.Bayraktar çıkıp, "ASY nde oynarken UEFA kazandınız, bu stadta Ş.L kupası kazanırsınız inşallah" demiş gibi konuşuyorsunuz.
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"Dilerim Allah'tan genel kurul en yakın zamanda senle ilgili olumsuz kararı verir, daha da bişey demiyorum.
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"Sen artık benim başkanım değilsin sayın Polat.

Çek ellerini Galatasarayım'dan!!!
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"Bu adam tam olarak ne dedi biri yazsın.Videodan anlaşılmıyor.Bence de yanlış anlaşılmış olabilir.Bi tam ne dedi demek istedi bilseydik..
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"Bu adam tam olarak ne dedi biri yazsın.Videodan anlaşılmıyor.Bence de yanlış anlaşılmış olabilir.Bi tam ne dedi demek istedi bilseydik..Mikrofona gelen ve Sevgili Galatasaraylılar diyerek konuşmasına başlayan Bayraktar, "Galatasaray Yönetimi Ali Sami Yen ile ilgili kiracılık yükümlülüklerini yerine getiremezken bize geldi. Hem Ali Sami Yen'de hem de burada yükümlülüklerini yerine getiremedi. Özhan Canaydın'ın karşımıza gelip naif ve sessiz sedasız duruşu dün gibi aklımda' sözleri bir anda ortalığı karıştırdı.. Galatasaray'ı aciz, rahmetli başkanı zavallı gösteren bu sözler pek anlaşılmasa da anlayanlar tarafından büyük bir protesto ile karşılandı. Bu sözlerin ardından konuşmasını tepkilere rağmen sürdüren Bayraktar, bir de yangına körükle gidercesine 40 bin Galatasaraylının önünde 'Fenerbahçe'ye de Ataşehir'de kapalı spor salonu yapıyoruz' açıklaması yapınca taraftarları adeta çıldırttı.
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"Şunu biliyoruz arık Galatasaray taraftarı her zaman yalnız, kendi başına, başka taraftar grupları gibi medya tarafından destek görmüyorlar.
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"Mikrofona gelen ve Sevgili Galatasaraylılar diyerek konuşmasına başlayan Bayraktar, "Galatasaray Yönetimi Ali Sami Yen ile ilgili kiracılık yükümlülüklerini yerine getiremezken bize geldi. Hem Ali Sami Yen'de hem de burada yükümlülüklerini yerine getiremedi. Özhan Canaydın'ın karşımıza gelip naif ve sessiz sedasız duruşu dün gibi aklımda' sözleri bir anda ortalığı karıştırdı.. Galatasaray'ı aciz, rahmetli başkanı zavallı gösteren bu sözler pek anlaşılmasa da anlayanlar tarafından büyük bir protesto ile karşılandı. Bu sözlerin ardından konuşmasını tepkilere rağmen sürdüren Bayraktar, bir de yangına körükle gidercesine 40 bin Galatasaraylının önünde 'Fenerbahçe'ye de Ataşehir'de kapalı spor salonu yapıyoruz' açıklaması yapınca taraftarları adeta çıldırttı.Polat, "Erdoğan bey haklıdır. Kendisi orada emeği geçen bir numaralı bürokrattır. Konuşmayı taraftarımız yanlış anladı. Küçük bir grubun protestosu bir anda büyüdü. Başbakınımız da buna çok üzüldü ve bu yüzden stattan ayrıldı"Sözün bittigi yer . . . . .
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"Taraftar madem yanlış anladı, senin onu nasıl bir konuşma yapması gerektiğini söylemen, onu uyarman lazımdı.Bu durumda sen pasif bir başkan oluyorsun, beceriksiz bir başkan oluyorsun, bazı şeylerin farkında olman lazım.
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"biz yanlış anlamadık da bence sen beyninden ziyade başka bir yerinle düşünüyorsun...
 
Cevap: Polat: "Taraftar yanlış anladı"tabi 52.000 kişi yanlış anlamış tek doğru anlayan sensin başkan !!!TOKİ başkanı haddini aşan şekilde talihsizce bir konuşma yapmıştır, gören göz başkan aramaz !!!
 
Üst Alt