Polat'a destek yağıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'a destek yağıyor!

Cevap: Polat'a destek yağıyor!

Bahri efendi bu haberi yazması için acaba kimden TALİMAT aldı ( gerçi buradaki herkes biliyor malum KANKA ) , bide

bugün Sporda Şiddet yasası çıktı , tamam futbol tribunlerinde ve sahasında ŞİDDET yapanları cezlandırın, amma velakin..

Spor medyasında bulunan ,uşşakzadeler olup kiralık yazı yazan yazar MÜSVEDELERİNİDE ,taraftarları tahrik eden yalan haber yazdıkları içinde , bir ceza verilmeli hep suçlu TARAFTAR mı ??

Taraftarı tahrik edip onlara ceza verdirmek bundan sonra kolay , yazarlar yalan Haber taraftarda çılgına döner , al sana ceza....Taraftar sordugunda o haber DOGRULANMAZSA , o haberi yazanada Ceza verilmeli...

Bizim eski yönetim bir şey yapamadı, inşallah yenileri yapar...

Bu haberin DOGRU olduguna İNANMIYORUM...

O kongreyi gördükten sonra , akıları sıra TARAFTARA GAZ verecekler , ( SAKIN HA arkadaşlar ) destek olsaydı o kongre öyle OLMAZDI..

Hem bu yalansever ( verdigi transfer haberlerinde yaşadık gördük ) in yaptıgı haberin KOCAMAN yalan oldugu kesin ..

GS daki degişime engel olmayı , güçlü bir yeni yönetimin gelmesine de karşı olduklarından , zira başkalarının rahatı KAÇAÇAK bu anlaşıldı ..

SİZ siz olun , GAZA gelip tepki vermeyin taki ,yeni yönetim gelinceye kadar..

SABIR etmek , en azından karşıdakini sinir etmektir, ne yaparlarsa yapsınlar, elbet GS yında Gür ve Güçlü olarak KONUŞACAGI günler gelecektir...( bazılarının tatlı ruyası sona erecektir)....

SAYGILAR...

Haberde onun resmini gördüm..Pehhh dedim geçtim..

1um7ca2yeb1ucad6iq7pca4.jpg

Banane ne derlerse desinler. Ben kişilere önem vermiyorum. Yani Ünal Aysal veya başkası zerre umrum da değil. Benim için önemli olan, Galatasaray ve Galatasaray kültürü. Galatasaray kültürü ve etiğine Adnan Polat ve yönetimi %1 bile uymuyor. O yüzden bana karşı Adnan Polat'ı savunma.

ilk olarak herkes istedigini hakaret etmeden galiz ifadeler kullanmadan savunabilir... ikincisi hangi etik değermiş bu ? o değerlerin Rahmet Canaydına neler yaptı neredeydi o değerler ? ... bahsettiğin etik inan kıraçın iki dudağının arasından başka bişey değildir bırakalım şimdi etiği filan ... ben en cokta taraftara şaşırıyorum Dekor olduklarını bile bile başrol (muş) gibi davranıyorlar Kongre üyeleri liseliler o kadar aşağladı haddinizi bilin dedi kimse çıt diyemedi İLGİNÇ

Oylama olayına çok takılmayın..Basın orda karıştırıyor ortalığı..Oylama her zaman böyle yapılmıştır..Açık ve Kapalıda oylama dengeli idi sayarak yaptılar..İdaride ise açık fark vardı sayma ihtiyacı görmediler..Divan her zaman son noktayı koyar olay kapanır..Ayrıca Daha önce kongre 300-500 kişiye oluyormuş..İlk defa bu kadar çok katılım olmuş..Bu oylama olayına eskidende biri itiraz etmiş..Mahkeme reddetmiş..Neyse takılmayın..Tek üzüldüğüm nokta başkanın böyle ayrılması oldu..Keşke verilen şansı iyi değerlendirip istifa kararı falan alsaydı..Bağrılmalar falanda hoş değildi.Hafta içini merakla bekliyorum..

Haberin altindaki yorumlari okursaniz kimin kime ne kadar destek verdigi net sekilde anlasilir :)

Haberin doğruluğunu tartışmayı bir yana bırakıp, doğru olduğunu kabul edelim.

Bu destek mailleri yağdıran, haksızlığa uğradığını düşünen sayın kongre üyeleri, kongre günü neredelermiş ?

Madem sayıları yüzlerle ifade ediliyor, Adnan Polat'ın kongrede çok büyük bir tepki alacağını 7 yaşındaki çocuk biliyordu, desteklemeye niye gitmemişler ?

Eğer kongreye gitmişlerse; ibra etmeyen, tepki gösteren üyelerin sayısını hangi rakamlarla ifade edeceğiz ?

Adnan Polat yönetimi her yönüyle, neresinden tutarsanız tutun elde kalıyor.

Adnan Polat'ın gaza gelmesi için bu haberin doğru olup olmaması önemli bile değil. Böyle bir haber yalan olsa dahi kendisine yeterince gaz vermiştir.

ilk olarak herkes istedigini hakaret etmeden galiz ifadeler kullanmadan savunabilir... ikincisi hangi etik değermiş bu ? o değerlerin Rahmet Canaydına neler yaptı neredeydi o değerler ?an ... bahsettiğin etik inan kıraçın iki dudağının arasından başka bişey değildir bırakalım şimdi etiği filan ... ben en cokta taraftara şaşırıyorum Dekor olduklarını bile bile başrol (muş) gibi davranıyorlar Kongre üyeleri liseliler o kadar aşağladı haddinizi bilin dedi kimse çıt diyemedi İLGİNÇ

Yürü be Ali.

Taner Askin noktayi koydu zaten. Medyanin gereksiz gazlama cabalari. Takmayin bile

Çok fazla şey yazmaya gerek yok..Haber Havadırın:D

Önümüzdeki hafta içi açıklama yapılacakmış..Taner Aşkın'da bugün söyledi..00:00 Ntvspor haberlerde tekrar izleyebilirsiniz..

Oylama olayına çok takılmayın..Basın orda karıştırıyor ortalığı..Oylama her zaman böyle yapılmıştır..Açık ve Kapalıda oylama dengeli idi sayarak yaptılar..İdaride ise açık fark vardı sayma ihtiyacı görmediler..Divan her zaman son noktayı koyar olay kapanır..Ayrıca Daha önce kongre 300-500 kişiye oluyormuş..İlk defa bu kadar çok katılım olmuş..Bu oylama olayına eskidende biri itiraz etmiş..Mahkeme reddetmiş..Neyse takılmayın..Tek üzüldüğüm nokta başkanın böyle ayrılması oldu..Keşke verilen şansı iyi değerlendirip istifa kararı falan alsaydı..Bağrılmalar falanda hoş değildi.Hafta içini merakla bekliyorum..

bence de bagirmalari ve siradan, belki de hic bir emegi bulunmayan hic bir görev almamis insanlarin yönetime asagilayici konusmalar yapmasi ve ahkam kesmesi hic güzel olmadi...

hak ettiler mi derseniz, suana kadar yaptiklari ile tabiki hak ettiler ama insan sakin düsününce pek uygun olmadigini düsünüyor...

ayrica bu oylamalarda'da artik bilgisayar sistemine gecilmesi lazim...dünya kulübü laf ile olunmuyor, icraat gerek...eger bir kulüp dünya kulübüyüm vs diyor ise ozaman bazi prosedürlerin de buna uygun olmasi lazim

Taner Aşkın, ''Her şey Galatasaray'a yakışır şekilde olacak. Kimsenin en ufak bir tereddütü olmasın. Galatasaray, Galatasaraylılığa yakışır şekilde idare edilmektedir. Bundan sonraki arkadaşlar da böyle hareket edeceklerdir. En ufak bir tereddüt yok. Yönetim kurulu olarak, genel kurulun isteği doğrultusunda gerekeni yapacağız.

Taner Aşkın, ''Her şey Galatasaray'a yakışır şekilde olacak. Kimsenin en ufak bir tereddütü olmasın. Galatasaray, Galatasaraylılığa yakışır şekilde idare edilmektedir. Bundan sonraki arkadaşlar da böyle hareket edeceklerdir. En ufak bir tereddüt yok. Yönetim kurulu olarak, genel kurulun isteği doğrultusunda gerekeni yapacağız.

polat aslinda bugün iyi bir 1 nisan sakasi yapabilirdi...aday olacagim, mahkemeye gidecegim vs... :D

var ya kiyamet kopardi :asd:

Taner Askin: "Bundan sonra hedefimiz Galatasaray´i emin ellere teslim etmek olacaktir"

Bitti yani. Daha neyi tartisiyorlar anlamiyorum. Medya galiba 1 hafta daha heycan yaratmaya calisiyor ama kanmaya gerek yok

burada kimse seçime gidilmesin demiyorki.. sadece ortada yanlış olan şeyler var birileri KRAL çıplak demeli benim fikrim bazı liselilerin kulübe siyaset bulaştırdığı... taraftarın düşüncesine gelince onlar zengin başkan gelir ve çılgın paralara transfer olur diye ünal aysalı destekliyor Aysalın para vermeyeceği (veremiyeceği) ortaya çıktıktan sonra sadece bir kaç maç takım sekerse siz o zaman görün gümbürtüyü onu bile saymıyorum sezon sonunda taraftar yeni gelen başkanın transferlerinden memnun olmasın siz gümbürtüyü seyredin...ne aysalın AIG hisselerinden 10 milyon avantadan kazandı fırsatçılık yaptı demeleri kalır ne inan kıraç kulüb üzerindeki baasçılığı TELEGOL var yahu unuttunuzmu :)

burada kimse seçime gidilmesin demiyorki.. sadece ortada yanlış olan şeyler var birileri KRAL çıplak demeli benim fikrim bazı liselilerin kulübe siyaset bulaştırdığı... taraftarın düşüncesine gelince onlar zengin başkan gelir ve çılgın paralara transfer olur diye ünal aysalı destekliyor Aysalın para vermeyeceği (veremiyeceği) ortaya çıktıktan sonra sadece bir kaç maç takım sekerse siz o zaman görün gümbürtüyü onu bile saymıyorum sezon sonunda taraftar yeni gelen başkanın transferlerinden memnun olmasın siz gümbürtüyü seyredin...ne aysalın AIG hisselerinden 10 milyon avantadan kazandı fırsatçılık yaptı demeleri kalır ne inan kıraç kulüb üzerindeki baasçılığı TELEGOL var yahu unuttunuzmu :)

Bisey olmaz merak etme. Ünal Aysal Kanaltürk´ü satin alir, Gargamel Serhat ve kokocu ekibini Kanaltürk´e cayci yapar :)

Bu tür olayların olacağı belliydi. Türk halkının acıma duygusu ayrıca meşhurdur. Artık Polat'ı neredeyse ilah olarak ilan edenler olacaktır, geçmişi unutup. :eek: Tabii bunları önemsememek lazım. Ben kurtuluşumuzu kutluyorum.

bence bu AIG ile olan olayi cogu kisi anlamadi...acikcasi bende anlamadim, ne olup biteni, ne de perde arkasini...ama kimse de dogru düzgün aciklamadi bu olayi

adnan polat kim ya hatırlayamadım bi an he şimdi google dan baktım başkan mış herifi o kadar yok saydım ki unutmuşum

bence bu AIG ile olan olayi cogu kisi anlamadi...acikcasi bende anlamadim, ne olup biteni, ne de perde arkasini...ama kimse de dogru düzgün aciklamadi bu olayi

AIG´yi Türkiye´de kolpa bir sirket olarak tanittilar ama yillardir Manchester United´in sponsoru oldugunu unutuyorlar. Ihya ettiler Manu´yu valla.

Üst Alt