Polat'a destek yağıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'a destek yağıyor!

news_manset_resim_tq_bahri_havadir001.jpg

Mali kongrede idari yönden ibra edilmeyerek büyük bir şok yaşayan Adnan Polat'a kongre üyelerinden destek yağıyor.

Tüzük gereği seçime gitmek zorunda olan Polat'a mali kongrede 'Haksızlık yaşadığı' yönünde yüzlerce mektup ve mail geldi.

Kongre üyeleri Adnan Polat'a gönderdikleri yazılarda mahkemeye gitmesi yönünde israrcı davranırken, Polat'ın da bu yoğun istek üzerine şaşkına döndüğü öğrenildi.

Adnan Polat'ın bu durum üzerine kongre üyelerinin isteğine nasıl bir cevap vereceği ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Bahri Havadır-Ligtv.com.tr

Cevap: Polat'a destek yağıyor!

turk milletinin buyuk bir sorunu asagidadir

Dusenin yaninda olmakla dusurenin yaninda olmak arasindaki farki cozememek

Ya kanmayin ya :D Behri Polat´a vefa yapiyor güya :) Imajini kurtarmaya calisiyor. Kimin destek verdigini mali kongrede gördük :) Biraksin bu isleri

ve lakin kongrede 900 karşıtın 13000 bin üyeyi kapsamadığını azıcık bilse arkadaşlar ! pek tabi polatida destekleyenler olacak bunlar normal

siz polata haksızlık edildi diyenlere galatasaray düşmanı derseniz başkasıda ünal aysala destek verende lise yalakasıdır der ki böylece işin içinden çıkamayız değilmi ?

Banane ne derlerse desinler. Ben kişilere önem vermiyorum. Yani Ünal Aysal veya başkası zerre umrum da değil. Benim için önemli olan, Galatasaray ve Galatasaray kültürü. Galatasaray kültürü ve etiğine Adnan Polat ve yönetimi %1 bile uymuyor. O yüzden bana karşı Adnan Polat'ı savunma.

Bu hangi yonden bir haber niteligi tasiyor ki? Sanki butun kurul uyeleri ibra etmedi. Orda bile ibra edenler vardi, onlardir simdi de sen haketmedin bunu diye mail yollayanlar.

Bu hangi yonden bir haber niteligi tasiyor ki? Sanki butun kurul uyeleri ibra etmedi. Orda bile ibra edenler vardi, onlardir simdi de sen haketmedin bunu diye mail yollayanlar.

Ya yok oyle bisey geçen seçimde Polatı destekleyenler &70 i desteklemiyor artık hayal dünyasında yaşıyo Polat .

Bahri efendi bu haberi yazması için acaba kimden TALİMAT aldı ( gerçi buradaki herkes biliyor malum KANKA ) , bide

bugün Sporda Şiddet yasası çıktı , tamam futbol tribunlerinde ve sahasında ŞİDDET yapanları cezlandırın, amma velakin..

Spor medyasında bulunan ,uşşakzadeler olup kiralık yazı yazan yazar MÜSVEDELERİNİDE ,taraftarları tahrik eden yalan haber yazdıkları içinde , bir ceza verilmeli hep suçlu TARAFTAR mı ??

Taraftarı tahrik edip onlara ceza verdirmek bundan sonra kolay , yazarlar yalan Haber taraftarda çılgına döner , al sana ceza....Taraftar sordugunda o haber DOGRULANMAZSA , o haberi yazanada Ceza verilmeli...

Bizim eski yönetim bir şey yapamadı, inşallah yenileri yapar...

Bu haberin DOGRU olduguna İNANMIYORUM...

O kongreyi gördükten sonra , akıları sıra TARAFTARA GAZ verecekler , ( SAKIN HA arkadaşlar ) destek olsaydı o kongre öyle OLMAZDI..

Hem bu yalansever ( verdigi transfer haberlerinde yaşadık gördük ) in yaptıgı haberin KOCAMAN yalan oldugu kesin ..

GS daki degişime engel olmayı , güçlü bir yeni yönetimin gelmesine de karşı olduklarından , zira başkalarının rahatı KAÇAÇAK bu anlaşıldı ..

SİZ siz olun , GAZA gelip tepki vermeyin taki ,yeni yönetim gelinceye kadar..

SABIR etmek , en azından karşıdakini sinir etmektir, ne yaparlarsa yapsınlar, elbet GS yında Gür ve Güçlü olarak KONUŞACAGI günler gelecektir...( bazılarının tatlı ruyası sona erecektir)....

SAYGILAR...

cagdisi oylama hic yakismadi...polat mahkemeye gitse ben yadirgamam acikcasi...haksizlik degil ama hatalar yapildigini düsünüyorum

Üst Alt