Polat'ın sildiği isimler!


adnan-polat_341234.jpg
2010-2011 sezonunda istediği sonuçları alamayan ve şampiyonluk şansını yitiren Galatasaray'da sezon sonunda yine büyük bir kadro değişikli yaşanacağı öğrenildi.Özellikle başkan Adnan Polat'ın kupada Gaziantepspor'a karşı alınan yenilgiden sonra, "Galatasaray formasını haketmeyen futbolcular var" şeklindeki sözlerinin anlamı yavaş yavaş ortaya çıkıyor.Başkan Polat'ın özellikle oyuna girdikten sonra hiçbir katkı yapmayan Aydın Yılmaz'a çok tepkili olduğu ve bu genç oyuncu ile sezon sonu mutlaka yol ayrımına gideleceği öğrenildi.

Sarı kırmızılı kulübün başkanının gözden çıkardığı diğer oyuncular ise bu sezon çoğunlukla orta sahanın yükünü çeken isimler. Başkan Adnan Polat, takımın 2. kaptanı olan Ayhan Akman'ı, Bursaspor maçında gördüğü kırmızı kart sonrasında tamamen sildiği ve bu oyuncunun yanısıra Mustafa Sarp ve Barış ile de bu sezon sonunda yol ayrımına gideleceği kesinlik kazandı.

DHA
 
Cevap: Polat'ın sildiği isimler!Sonunda bir işe yararsınız gönderirseniz bunların yerinede gurbetçi türkler nefis olur seneye bu ligi dağıtırız
 
Cevap: Polat'ın sildiği isimler!Başkan böyle birşey yaparsa en büyük transferi yapmış olur.Alternatif olarak Yasin,Taner,Veli,Tunay gibi oyuncuları alırsın daha iyi olur.
 
Cevap: Polat'ın sildiği isimler!ulan 6 7 aydır bağırıp duruyoruz burada daha yeni gördüler ya neyse zararın neresinden dönersen kardır :D Sevinçten ölecem yemin olsun ya
 
Cevap: Polat'ın sildiği isimler!Musa Çağırandanda yararlabiliriz..Konyada iyi işler yapıyor.Şimdiden yerli ve gurbetçiler takibe alınması lazım.
 
Cevap: Polat'ın sildiği isimler!


ilk bastan o gönderilmeli yada baska bir pozisyona cekilmeli.

yine orta sahada iyi yonuyor orda kosuyor nedense.

ama kesinlikle bek oynatilmamali, aynisi sabri icin gecerli.

dün aksam orta sahada ne kadar basarili bir mac cikardigini

hepimiz gördük! adamlari zorla bek yapmanin ne anlami var!
 
Üst Alt