Polat'ın sildiği isimler! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'ın sildiği isimler!

Cevap: Polat'ın sildiği isimler!

çaktırma reis gitsinlerde sormam yemin olsun :D

Zaten seneye takimda kalmayacaklari belliydi. Önemli olan bu adamlari devre arasinda yollamakti. Ama yapmadilar. Yerli transferinde herzamanki gibi cuvalladiklari icin olabilir. Zaten bu sezondan sonra bircok kisi ile yollar ayrilmali. Bu operasyon sadece BAMA´yla sinirli kalmaz, kalmamali. Simdiden alinacak bütün oyuncularla görüsmelere baslamalari gerekir. En azindan 5-6 iyi yerli futbolcu alinmali. Misimovic ve Kewell´in yerine de 2 cok kaliteli yabanci futbolcu alinmali. Gercekten cok kaliteli olmalilar ama. Klas ayaklara ihtiyacimiz var artik.

Barış, Ayhan ve M. Sarp olmadığında dün takımı gördük...

Bunu göremeyenler varsa zaten bıraksınlar bu işi, halen böylesi adamları Galatasaray da tutmak yapılan en büyük kötülüktür.

Bizi şu efsane 3'lü den kurtar Polat,Galatasaray'ya geldiğin den beri yapmış olduğun en büyük ve en faydalı iş olur.

muıstafa sarp ouyna bi girdi. adamlar rahat rahat ayaga pas yapmaya basladılar. bide hakan balta gibi futbolu unutmuş birisi var. sag kanadı otoban yaptı adam. bak bikere ileri cıktı gol oldu. asist yaptı. onun yerinde baskası olsa 5kere cıkar 5 gol pozisyonu olur. defansta zaten bi halt yemiyon bari atak yap..

arkadaşlar ben bugün yola çıkıyorum m.sarp, ayhan ve barış ın topuklarına ve diz kapaklarına sıkmaya gidiyorum bölece 25 milyon Galatasaraylının hayır duasını alarak cennette yerimi garantilicem :D

arkadaşlar ben bugün yola çıkıyorum m.sarp, ayhan ve barış ın topuklarına ve diz kapaklarına sıkmaya gidiyorum bölece 25 milyon Galatasaraylının hayır duasını alarak cennette yerimi garantilicem :D

kardeşşşş sen sakın öyle bişey yapma aman topuklarına veya diz kapaklarına sıkarsan düzelir filan bunlar şimdiii :)

Üst Alt