Popescu vs Pepe - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Popescu vs Pepe

En iyi stoper transferi?

• Popescu

Kullanılan: 33 89.2%
  • Pepe

Kullanılan: 2 5.4%
  • Frank de Boer

Kullanılan: 2 5.4%

• Kullanılan toplam oy
    37
Türk taraftarlari bir oyuncularin gecmisi ile alakali masturbasyon yapmaktan vazgecemeyecekler hic bir defa. Pepe´nin kariyeri büyük olsa ne, önemli olan ne verecegidir Besiktas´a, ve orada gösterdigi performansi ile kiyas yapilir.

Ben Pepe´yi basarili transfer olarak görüyorum. Hatta Koray Akgerman ile sezon icinde bunu konusmustuk cok, ikimizin de gelecek sezon icin en cok istedigi oyuncu Pepe idi savunmaya. Simdi bunun tersini iddia etsem, kivirmis olurum. Cünkü Pepe´nin bu sezon Türkiye´ye gelme ihtimali yüksekti.
Ben stoperlerin öyle cok önemli mevki oldugunu düsümüyorum, hatta Pepe kariyerinde farkli bir oyuncu gelseydi kötü yatirim derdim. Ama Pepe´nin tarzi lige cok uygun, hem derbilerde, hemde kritik maclarda hakemini, rakibini sindirebilecek bir oyuncu. Türkiye´de maclar yüksek tansiyonda oynanir, ve bu yüksek tansiyonda cambazlik yapabilenler cok degerlidirler.

Bir stoper icin illaki cok para Pepe´nin kazanabilecegi. Ama teorik acidan Besiktas bu kazigi, yigebilecegi en dogru stoperde yedi.

Umarim pratikte hayirsiz olur da, senol ile kavga eder, taraftarin bölünmesine felan yol acar.

Son düzenleme:
Pepe nin popescudan tek artısı agresif olması. Popescu ise oyun kurma, tekniği, oyun zekası, liderlik özellikleri olarak pepeden çok daha iyiydi.

Önce bi oynadığı oyunu görelim. Yoksa Frank de Boer ikisinden de iyi olabilir

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

La tabiki bizde biliyoruz oynamadan karşılaştırılmayacagını sadece basında ister istemez yer alacak bu tartışma. Bana şerefsiz veya kuş diyenler 2x şerefsiz ve kuştur

GSC

konu gereksiz ve saçma

pepe önce bir Türk takımın da avrupa kupası kaldırsın sonra etkilerini tartışırız kuşların cikciklerinden fırsat kalırsa

Pope'ye saygimiz sonsuzdur, yaninda Bulent gibi bir bomba olmasina ragmen cok iyi oynadi. Teknigi ve mudaheleleri ust duzeydi agir olmasina ragmen. Pepe'yi de gecen Konf Kupasinda izledim o da cok iyi bi herif hala. De Boer'in listede isi yok cunku herif bize geldiginde pertti. Zaten Katar'a fln gitti sonra

Üst Alt