Popescu vs Pepe | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Popescu vs Pepe

En iyi stoper transferi?

• Popescu

Kullanılan: 33 89.2%
  • Pepe

Kullanılan: 2 5.4%
  • Frank de Boer

Kullanılan: 2 5.4%

• Kullanılan toplam oy
    37
Daha lıg baslamadan bunu konusmanın anlamı yok sacma olmus..

Maiconu görelım bence pepeden ıyı oynucak

Yazmayı unuttum; Popescu tabiki... Pepe aşırı yırtıcı bir adam, iyi de bir stoper ama Popescu özel bir adamdı, tek hamlede çok başarılıydı ve herif 10 numara gibi oyun kurabiliyordu.

Popescu pepeden daha iyi stoperdi her dönem ve yaşda.
Tartışmam bile bunu. Bonucci ramos veya godin ler ile kıyaslarım ancak büyük ustayı

Pepe inanilmaz fazla abartildi real taraftari okusa güler 24 yasindaki varane eline verdi bu efsane pepenin :d sakatlik falan bos is gecelim orasini verdi işte. Bu yastan sonrada sakaatliktan cikamaz zaten

Popescu kalite ve karakter olarak çok önde gereksiz bir kıyas. Yav 22 yaşındasın Popescu'yu izledin mi ciddi ciddi ?

Galatasaray'ın efsane isimlerinden Gheorghe Popescu, Katalan Sport gazetesine bir röportaj verdi.
VAN GAAL'E HAYIR DEDİ

Popescu, 'Evime aileme yakın olmak istedim. Galatasaray'da iyi bir teklif yaptı ve kabul ettim' dedi. Barcelona'da Robson'un gittiği Van Gaal'ın geldiği dönemde ayrıldığını hatırlatan Popescu, Van Gaal'ın kendisinden kalmasını istediğini belirterek kendisine 6 saat süre verildiğini belirtti.

Popescu 6 saat sonunda kararınının hayır olduğunu Van Gaal'e bildirdiğini söyledi.

G.SARAY EN İYİ YILLARINI YAŞADI

Türkiye'deki günlerinden de bahseden Popescu, Galatasaray'da harika bir deneyim yaşadığını belirtirken, o dönemde Galatsaaray'ın tarihinin en iyi yıllarını geçirdiği söyledi.

3 gün öncenin haberi bu pope bize geldiğinde pepe gibi sakatlıklardan yıpranmış bitik hale düşmüş değildi yüksek seviye bir stoper olarak geldi.

Üst Alt