Popüler Forum Analizi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Popüler Forum Analizi

Boya Abdest almayı unutma.
Hayırlı Cumalar.

1760ab8a0f8e55ac09e6a9b709c9b1e3.jpg
Hayırlı Cumalar

Konuyu açtığımdan beri tam 4.5 ay geçmiş... Açılan konu çeşitliliği muazzam ölçüde kaliteli, buna hiç bir lafım yok hatta herkesi takdir ediyorum.

Şahsen bende elimden geldiğince çok konu açmaya ve gündemi forumda canlı tutmaya çalışanlardanım..

Twitter yada ekşi sözlüğe girmeden sadece forum içindeki konularımız ile bir çok bilgiye erişebiliyoruz.

Gel gelelim 4.5 aylık süreçte sadece 49 yeni üye kaydı gerçekleşmiş.

Ara sıra forumda online üyelerin hangi konuları okuduğunu gözlemliyorum.. Örnek vermek gerekirse, "Alt-Üst Soy ağacı" konusunu açtığımdan saniyeler sonrasında 5-15 arası ziyaretçinin takip ettiğini farkettim.. Hatta 2013 ve 2014 yılındaki arşiv konularımızın ziyareti azımsanmayacak kadar fazla..

Söylediklerimi tasdik etmek isteyenler https://www.gscimbom.com/forum/online.php adresine bakabilirler..

Neyse 4.5 aylık süreçte 49 yeni üye gerçekten az. Foruma acil olarak facebook ve twitter hesapları ile de üye olmak yada giriş yapabilme uygulaması gelmelidir.

facebook eklentisi ile ilgili şu şekilde bir çalışma var.. Anlayan adminler göz atabilir işimize yarar mı açıkcası bilmiyorum.. MyBB Facebook İle Bağlan Eklentisi

Üst Alt