Popüler Forum Analizi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Popüler Forum Analizi

Arkadaşlar Günaydın,
Ve Hayırlı Cumalar Dilerim @Gökhan Sancak :hat:

Hep GSC yi analiz ettik ama diğer forumlar ile hiç karşılaştırmadığımı farkettim..

Bunun için Türkiye'nin en popüler forumları ile GSC yi karşılaştırdım..

attachment.php

Gscimbom üye konusu dışında gayet başarılı..

Facebook, Twitter ve instagram gibi insanların, sosyal medyada fazlaca vaktini alan siteler forumları da etkilemiş.. Zaten Pasif üyeler konusunda yaptığımız tespitlerde, çoğu üyenin foruma daha çok okumak için girdiğini anlıyoruz..

Bence bir bu kadar, ziyaretçi olarak girmeye devam eden taraftar vardır..

Sadece Galatasaray taraftarlarına hitap eden bir siteyi, diğerleriyle karşılaştırmak başlı başına acımasızlıktır.. (Kabul ediyorum)

İstatistikler beklentimin üstünde çıkınca paylaşmak istedim.. Tabi sizin görüşlerinizi daha fazla merak etmekteyim.. :hat:

11113.JPG

Son düzenleme:
olm bunu ben de sana söylerdim zaten bosuna arastirma yapmissin
gsc türkiyenin en aktif gs forumudur
diger büyük platformlar ile de rahatca rekabet edebilir
mesela antuya gir bak oradaki aktiflik bile bu kadar yüksek degildir

Yaşam koçum olur musun Doruk?

Günlük ritüellerimin, tüketim alışkanlıklarımın istatistiklerini tut. Özellikle yeme ve alkol tüketimi konusunda sıkıntılar yaşıyorum ve bu sıkıntılar 30 yılını ipince geçiren beni kilolu yapmaya başladı. :asd22:

Günlük ritüellerimin, tüketim alışkanlıklarımın istatistiklerini tut. Özellikle yeme ve alkol tüketimi konusunda sıkıntılar yaşıyorum ve bu sıkıntılar 30 yılını ipince geçiren beni kilolu yapmaya başladı. :asd22:

Reis bu dediklerine benzer bir çalışmam ile İcat Cıkar yarışmasına katıldım.. Tabi benim ki bireysel bankacılıkla alakalı, başarılı olursa herkes kullanacaktır zaten :asd22:

Doruk bana kiz bul.
En iyi ozellikleri soylim
Aradagim kriterleride soylerim.
Filtrele listele bir sey yap bana en uygun kizi cikar.

Nasıl bir icat bu? Neyi hedefliyorsun çalışmanla.

Bankacılık işlemi yapıyorsun ama aylık ne harcama yapıyorsun ve neye yapıyorsunuz cevabını alamıyorsun..

20 senedir düz bir ekstreden başka bir şey değil ve bunu da her insan yorumlayamıyor..

Benim yaptığım çalışma ekstre açıklamasından, gider türünü (Sağlık, Giyim, Gıda vs..) kriterlerine göre sınıflandırıyor..

Aylara bölüyor ve maaş ve benzeri girdilerin sonunda aylık tasarrufunu ortaya döküyor..

Tabi bu kadar bankayı cezbetmeyeceği için tasarrufunu, altın ve döviz de değerlendirmiş olsaydı ne kadar kar edeceğinin bilgisini de veriyor..
Arka planı geniş fakat, herkesin anlayacağı şekilde basit bir ön yüzü olacak.. :hat:

Bankacılık işlemi yapıyorsun ama aylık ne harcama yapıyorsun ve neye yapıyorsunuz cevabını alamıyorsun..

20 senedir düz bir ekstreden başka bir şey değil ve bunu da her insan yorumlayamıyor..

Benim yaptığım çalışma ekstre açıklamasından, gider türünü (Sağlık, Giyim, Gıda vs..) kriterlerine göre sınıflandırıyor..

Aylara bölüyor ve maaş ve benzeri girdilerin sonunda aylık tasarrufunu ortaya döküyor..

Tabi bu kadar bankayı cezbetmeyeceği için tasarrufunu, altın ve döviz de değerlendirmiş olsaydı ne kadar kar edeceğinin bilgisini de veriyor..
Arka planı geniş fakat, herkesin anlayacağı şekilde basit bir ön yüzü olacak.. :hat:
Guzelmis aslinda.Hangi dille yazicaksin.

Bu tarz banka Appleri zaten mevcut değil mı ?

http://www.jenniferhou.com/images/insight_dashboard_flow.jpg

Bir Antu kıyaslaması yapsa da güzel olur aslında. :asd:

olm bunu ben de sana söylerdim zaten bosuna arastirma yapmissin
gsc türkiyenin en aktif gs forumudur
diger büyük platformlar ile de rahatca rekabet edebilir
mesela antuya gir bak oradaki aktiflik bile bu kadar yüksek degildir

Antunun istatislikliklerini üye olmadan göremiyoruz maalesef :(

Türk bankalarında ben böyle uygulama göremedim dostum.. :hat:

Guzelmis aslinda.Hangi dille yazicaksin.

Dostum ben kişisel işlerim için böyle bir uygulama yaptım Excel Visual Basic..

Onu çalışmamı ekledim fikir olarak..:hat:

Son düzenleme:
Antunun istatislikliklerini üye olmadan göremiyoruz maalesef :(

Türk bankalarında ben böyle uygulama göremedim dostum.. :hat:

Dostum ben kişisel işlerim için böyle bir uygulama yaptım Excel Visual Basic..

Onu çalışmamı ekledim fikir olarak..:hat:

Kolay gelsin. Türk pazarında var mı yok mu bilmiyorum. Bankalar ile işbirliği ama zor olur gibi TR de.
Bir APP - Farklı bankalar yok; benim bildiğim.

Ama yurtdışında olanlardan ilham alabilirsiniz Sayın Doruk Bey.

Başarılar dilerim. Kazandığım vakit bizi görürsün umarım ;)

Son düzenleme:
Üst Alt