Potanın Perilerine Babalar Günü Sürprizi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Potanın Perilerine Babalar Günü Sürprizi

Harika bir organizasyon yapılmış, ayrıca milli formanın önemini kavramayan, prim de prim diye yırtınan futbolcu grubu da izlese de az ders alsa ama ne fayda.

YouTube

Güzel olabilir ama böyle şeyler tvde yayınlanmamalı. Kız arkadaşım daha yeni babasını kaybetti 9 mayısta, onun gibi binlerce insan var. Hiç onları düşünen yok mu?

Haklısın kardeşim normalde bende bu yüzden başta sosyal medya hesaplarım dahil internet de anneler ve babalar günü ile ilgili paylaşımda bulunmam, fakat bu sefer sosyal medya hesaplarımda da Milli Formanın önemine yapılan vurgu açısından bu paylaşımı yaptım.

Kusurumuz olduysa af ola.

Güzel olabilir ama böyle şeyler tvde yayınlanmamalı. Kız arkadaşım daha yeni babasını kaybetti 9 mayısta, onun gibi binlerce insan var. Hiç onları düşünen yok mu?

Haklısın kardeşim normalde bende bu yüzden başta sosyal medya hesaplarım dahil internet de anneler ve babalar günü ile ilgili paylaşımda bulunmam, fakat bu sefer sosyal medya hesaplarımda da Milli Formanın önemine yapılan vurgu açısından bu paylaşımı yaptım.

Kusurumuz olduysa af ola.
Yok abi estağfirullah. Ben tv ve sosyal medyadaki genel ortam için söyledim

GSC

Üst Alt