Premier Lig | Deadline Day Sohbet Başlığı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Premier Lig | Deadline Day Sohbet Başlığı

Bizim Gladbachın alamadığı daha doğrusu fazla para vermek istemediği Sarr 30 Milyona Watford'a gitmiş.

sent via GSC

barcelona'nin aldigi malcom gibi olurdu. hic oynamaz sonra satilirdi. sarr liverpoolda yapamaz
Malcom yeterince çalışmadı ve adapte olamadı olsa çokça oynardı çünkü Dembele sezon genelinde iyi oynasa da çok sakatlandı, Cou ise vasat altıydı.
bence de lazımdı bir tane bazı maçları kazanamkta çok zorlandığı için çok puan kaybediyor tottenham

mahrezi zamanında bunlar alsaydı belki iyi olurdu

iyi takım ama bir tane maçı alıp sürükleyecek adam lazım salah gibi hazard gibi
Poşet beyin bu kadar orta saha alması bile mucize, kendisi 15-16 oyuncuyla sezon bitirmeyi sever üstüne sıkça 3-5-2 ve 4-4-2yi de kullanıyor hatta bu kadar orta saha olmasının sebebini de buna bağlıyorum ben.

Alli, Moura, Son, Kane, Lamela, Nkudou yeterli bir hat yani onun için ha 80 kağıtları daha olsa Pepe alınmaya çalışılırdı zaten, yani gelecek adamın eldekilerin hepsinden iyi olması lazım.
Keita'ya verdiler pepe'ye de verirler sonuçta şampiyonlar ligini kazandı adamlar. Adam çok sadece pepe ilk 11'i baya zorlar hatta kesme şansı en yüksek oyuncu diye yazdım.
Keita ilk 11 oyuncusu olacak diye alındı ama niyet buydu, Pepe şu an o 3lüyü kesemez ve kariyerine yazık olur. Tecrübeli bir oyuncu alabilirlerdi oraya ama altta bir genç var demekki Klopp ona güveniyor.

Üst Alt