Premier Lig Tahmin Oyunu ve Sohbet Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Premier Lig Tahmin Oyunu ve Sohbet Başlığı

Arsenal maçından 10 puan çıkarttık, iyi bari. Keşke 0-1 diyeydim, ilk yazmada 0-1 yazayım diye düşünmüştüm ama Liverpool maçına da 1-0 dediğim için iki 1-0 tutmaz diye düşündüm

Bu haftayı karlı kapattık, haftaya da bir skor bilebilirsem farkı iyice açarım @Burak Pakdemir
Hemde baya karlı kapattın skor bildiğin için :D
İlk hafta puanım 18 mi neydi fantazi araya araya 5 puana düştüm umarım toparlarım :asd22:

Milli takım maçlarından sonra umarım toparlarım,bu yarışmada hiçbirşey belli olmaz ya son haftaya kadar
Geçen yıl hatırlıyorum Dünya kupasında adını hatırlamadığım Hamit Altıntop avatarlı bi abimiz ne sorduysak bilmişti dakkaları falan öyle biri patlama yapsa ;

Skor Bil:21 Puan
3 Skoruda Bil:63 Puan

1 Oyuncu Bil -> 5 Puan

2 Oyuncu Bil -> 25 Puan
3 Oyuncu Bil -> 50 Puan
4 Oyuncu Bil -> 125 Puan

Son düzenleme:
Hemde baya karlı kapattın skor bildiğin için :D
İlk hafta puanım 18 mi neydi fantazi araya araya 5 puana düştüm umarım toparlarım :asd22:

Milli takım maçlarından sonra umarım toparlarım,bu yarışmada hiçbirşey belli olmaz ya son haftaya kadar
Geçen yıl hatırlıyorum Dünya kupasında adını hatırlamadığım Hamit Altıntop avatarlı bi abimiz ne sorduysak bilmişti dakkaları falan öyle biri patlama yapsa ;

Skor Bil:21 Puan
3 Skoruda Bil:63 Puan

1 Oyuncu Bil -> 5 Puan

2 Oyuncu Bil -> 25 Puan
3 Oyuncu Bil -> 50 Puan
4 Oyuncu Bil -> 125 Puan
Newcastle-Arsenal maçına da ilkten 0-1 yazmıştım, sonra yok ya boşver, Liverpool'da uyduruk bir golle 1-0 kazanır, bunu 1-2 yap dedim. İlk haliyle bıraksaydım müthiş karlı kapatmıştım :D

Üst Alt