Premier Lig'den alınabilecek oyuncular - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Premier Lig'den alınabilecek oyuncular

Cevap: Premier Lig'den alınabilecek oyuncular

Bentley ' i Blackburn ' den çok yüklü bir paraya almıştı Tottenham yanlış hatırlamıyorsam. Sağ ayağı dehşettir. Çok pis şutlar çıkarır. Gelirse takımın yıldızı olur ama hem gelmek istemez, haliyle İngiliz futbolcu almak da çok zor olduğundan şu an için imkansız ne yazık ki..

Her zaman bekleriz tabii ki reisi :tiphat:

Acayip birseydir, cok iyi bir forvettir. Turkiye'de cok daha iyi olur hem de. Ama hem fiyat hem de talipli bakimindan imkansiz bence. Gelmez adam. Ama gelirse mukemmel olur. Fizik, hiz, bitiricilik falan hepsi var.

.

uzun bi süredir kendisi sunderland de bildiğim kadarıyla,terry i madara ettiği bi maçta izlemiştim hala transfer olmamasına acaip şaşırdım, kenywe jones üstünde yoğunlaşalım o zaman:D

Jenas---Noble

---Cana​

Neill de var arkada. Baros ile Gio'yu da tuttuk mu takım da 6 yabancı hakkı :)

-----------Baros-------------

Arda---------------------Gio

-------Noble---Jenas-------

-----------Cana------------

Caner--Hakan--Neill---Sabri

----------Ufuk-------------

Hayri güzel analizler ama özellikle Bentley ve Jenas o fiyatlara düşmez. Bentley bence değil 10 milyon dolar 10 milyon paunddan başlar. Bir nevi Arda gibidir Ada'da. yetenekli ve parlak bir isim.

Hayri güzel analizler ama özellikle Bentley ve Jenas o fiyatlara düşmez. Bentley bence değil 10 milyon dolar 10 milyon paunddan başlar. Bir nevi Arda gibidir Ada'da. yetenekli ve parlak bir isim.

Bentley icin 10 milyon euro dedim ama gercekten de o fiyata birakmazlar heralde. Jenas ise 7 milyon euroya alinabilir sanki, piyasasi dustu orada. Zaten Bentley'i cok begendigim icin yazdim, ama sartlar zorlanirsa bir ihtimal var gibi geliyor. Ikisinin de gelmesi icin takimin CL'de olmasi, Rijkaard'in burada olmasi ve yeni stad onemli olur. Ayrica Ingiliz ikisi de, yani kolay olmaz ikna etmek. Hatta baya zor olur ama umut fakirin ekmegi demis Einstein.

Bu arada Stephen Hunt olabilir sol kanat icin, Kewell-Gio karisimi bir adamdir.

Ross Wallace kardesimiz de cok yetenekli bir topcudur, fisek gibi hizli adamdir, top teknigi de cok iyidir. Hem sol aciga hem de sol beke maximum 2 milyon euroluk alternatif, Ross Wallace.

ross-wallace-001.jpg

(Ross Wallace)

Ross Wallace kardesimiz de cok yetenekli bir topcudur, fisek gibi hizli adamdir, top teknigi de cok iyidir. Hem sol aciga hem de sol beke maximum 2 milyon euroluk alternatif, Ross Wallace.

ross-wallace-001.jpg

(Ross Wallace)

O kadar iyi bir adam ki yanlislikla forum ayni mesaji iki kere girmis. :cCc:

Üst Alt