Prison Break | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
prsson.jpg

Bu süper diziyi izleyebilme şansına nail olmuş arkadaşların yorumlarını bekliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Prison Break

1. sezon ve 2. sezon zamanınız varsa ve severseniz maksimum 5 günde izlenebilir.1 sezonu yaklaşık 30 saatte izleyen insanlar tanıyorum.

3.sezon hayalkırıklığıdır.

4.sezon 1. ve 2. sezonların izinde muhteşem bir finalle bitmiştir.

Bence; Lost'tan çok çok daha iyi dizidir.(bence dedim fikri uyuşmazlık elbetteki olucaktır)

Son 3 bolumuyle olaylarin icinde kendim varmis gibi oldum . Senaristlerin ellerinden opmek lazim bizim ulkede neden olmuyor bu tarz surukleyici diziler. Ayrica i tavsiye yapayim the 24de super dizidir prison takibinde 7. sezonu halen surukleyiciligini koruyor izleyebilirsiniz.

Şuan 2. sezondayım fakat ileriki bölümlerde artık dizinin uzatma olduğu çok belli oluyormuş ve eski havasından da baya bir uzaklaşıyormuş.Bir çok kişi en iyisiydi diyor.

Uzadığı kesin ama başka bir şeyden aynı tadı alamıyorum.Baştan dönüp tekrar izliycem sanırım.Bitmesi hem iyi hem kötü.

Hocam 3. sezonu saymassak 3 yıldır veriyorlar dersi.Büyük boşluktayım çok büyük bir dizi arşivim var, %20 sini belki bitirdim.Prison bitti ye insanın iştahı kapanıyor.Leverage,Mentalist,Eleventh Hours diye arada bakınıyorum.

The 24 7 sezon izlemeye deger boslugunuda doldurursun. Ozellikle son sezonu superdi . 7. sezonda bile sikmadi 1 2 bolum disinda.

Michael'la ilgili pot kırdıktan sonra düzeltmek şart oldu yazıyı.İzleyin görün.:D

Aman hocam Spoiler falan ekleyin.İzlemeyenler var.Şahsen Michael'ın öldüğünü öğrendim,kötü oldu.

Üst Alt