Pro Evolution Soccer 2009 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2009

Cevap: Pro Evolution Soccer 2009

Aynı tepkiyi,arkadaşım Pirlo ile taç çizgisinin neredeyse üstünde ve 40 metre mesafeden gol atınca söylemiştim.

O Sabri'nin golü de muhtemelen en kolay moddur,yoksa hiçbir zaman en dandik takım bile oyuncunun önünü bu kadar açmıyor.

top player'da o golü atan adama boğazda bir akşam yemeği ısmarlarım :D

Top player'de o golü 40 metreden atmayı deneyeceğim. İşe yarayacağını sanmıyorum gerçi :)

Ya arkadaşlar birşey sorucam,ben Pes2009'u psp'de oynuyorum,şu an Manchester 'dayım,takımın en iyisiyim gol kralıyım,şampiyonlar liginde de öyle ama bir türlü milli takıma çağırılamadım,psp'de milli takım yok mu?Bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..

o puan dediklerin oyuncuları takımda kazandığı para bi de orta sahaya hamsik zarate kesinlikle hemen al derim kaçırma:cool: forvete pivot olarak değil de deli gibi hızlı adam istiyorsan agbonlahorı kesin al ;)

Valla elbet oynamasını bilen alır ama PES 2009 en iyi futbol yapay zekasına sahip bir kere barcayı 3-1 yenersiniz ama sonra o da sizi yener ben işimi şansa bırakmam :)

birde 10 min maç süresi olduğu için telafiler zor oluyor 30 min olsa rahat koparırım maçı.

Hamsik gördüm bakmak gerek.

Puanlar evet oyuncuların yıllık aldığı paralar ancak dışardan oyuncu alıyorsanız ve klübüyle kontratı bitmediyse o puan bonservis ücreti gibi klübün gelirinden götürüyor transferleri yaparsınız alırsınız ama sezon açılınca bir bakarsınız Game Over yazar :) çünkü transfer puanı klübün gelirini aşmıştır - lere düşmüştür.

adszula.jpg

Şanssızlığın bu kadarı :)

Üst Alt