Pro Evolution Soccer 2010 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2010

Cevap: Pro Evolution Soccer 2010

1 saatten beri böyle ?

10195309.jpg

Become A Legend modunun sadece 4-5 lig ile sınırlandırılması çok kötü olmuş. Pes9'da en azından diğer liglerden takımları lige dahil edebiliyorduk. Böylece Galatasaray vs. ile de oynayabiliyorduk. Pek fazla kariyer yapma isteği kalmadı bende, yakında sıkılır bırakırım...

Master Lig takılıyorum transfer inanılmaz zor,2012'ye geldim oyuncular çok pahalı ve maddi sıkıntı çok,başlarım böyle lige ya :D

Play Station 3'te oynadığım PES 2010 bana inanılmaz keyif verirken PC'de oynadığım PES 2010 fazla sarmıyor üstelik de joystick'le oynamama rağmen.Bence konsoldan başkası yalan..

Oyuna hala alışamadım.Çok zor gol atmak.Hatta pozisyona bile girmekte zorlanıyorum bazı takımlarla.Oyunun defansif yönünü arttırmaları iyi ama biraz fazla abartmışlar bence.Ayrıca oyun çok yavaş.Biraz daha hızlı oyun oynamak istiyor insan..

Alışılmışın dışında biraz grafiğe daha çok önem verildiği için oyun hızı düşmüş.Ona rağmen güzel.

Yine de Pes Cafeye gidildiğinde bence 2009 oynanır.En azından bir süre.Çünkü şuta basıyosun 2 saniye sonra şut çekiyo_Oyun yavaşlamış yani.

pes 5 ve winning 7'den beri Inter'i seçerim.

Heralde ilk defa takım değiştirmek zorunda kalacağım.

Ne ibo var ne adriano.

Hiç keyif alamadım.

Üst Alt