Pro Evolution Soccer 2011 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2011

Cevap: PES 2011 çok konuşulacak!

Fİfa oynayan veletler PES gibi mağrifetli oyunu oynayamadıkları için sinirliler haliyle fifa fazla sattığı için velet çok. Yaşa, başa bakmadan. Rezil bir oyun iyice rezil olmuş.

Imkani olan alsin bir Xbox 360 veya Playstation 3, yanina FIFA. Sonra tertipleri toplasin, keyifini cikarsin aga. FIFA konsol icin ürettigi versiyon bence en müthis futbol oyunu bugüne kadar.

uzun süredir fifa oynamadığım için kıyaslama yapamam

ama ps3teki pes 2010 falan çok kötü

oynanılabilirlik çok düşük

grafik hiç umurumda değil

playstation 2 için ise pes 2010 2009 2008 de hep pes 6 daki oyun motoru kullanılıyo

bana göre en güzel oynanılabilirlik pes 6nın oyun motoruyla karşımıza gelmiştir

onun için bana göre şuan en iyi futbol oyunu ps2 de pes 2010dur

hem güncel kadrolar hem yeterli grafik hemde mükemmel oynanılabilirlik...

aynen. ps2ye transferleri yapıp, aynı oyunu çıkarıyorlar resmen.

bide lisansların hepsini ful alsa ve Türkiye ligi koysa daha güzel olcak ama nerde

Bu lisans isi liglerin EA ile anlasmasi var diye Pes alamiyor elbet birgün biter anlasmalari ozaman pesi patch kurmadan direk oynariz :D

şimdilik ps3 ve pcde bana göre pes iyi. fifanın eski hali olsa her zaman fifa derim ama fifa 2002den sonra fifadan hiç tat alamadım. bide son 2 senedir saçma salak tuşlar değişik yükleniyo bi saat onları değiştiriyosun

Fifa ilk önce oyuncuların suratlarını benzetmeyi becersin,ondan sonra yarışssın pes'le.Oynanabilirlik yok,saçma saçma bug'lar,mal gibi hakem hataları,alakasız formalar.

Şahsen bir forma yaparlar,bizim ay-yıldız bayrağı sanki paintten yapmışlar.O kadar dandik

Fifa ilk önce oyuncuların suratlarını benzetmeyi becersin,ondan sonra yarışssın pes'le.Oynanabilirlik yok,saçma saçma bug'lar,mal gibi hakem hataları,alakasız formalar.

Şahsen bir forma yaparlar,bizim ay-yıldız bayrağı sanki paintten yapmışlar.O kadar dandik

DSC_2844.jpg

DSC_2847.jpg

Konsolda böyle yüz kalitesi :)

Üst Alt