Pro Evolution Soccer 2018 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2018

images.jpg

İlk piyasaya sürülme tarihi: 12 Eylül 2017

Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC

Geliştiriciler: Konami, Konami Digital Entertainment

Yayıncılar: Konami, Konami Digital Entertainment

Pro Evolution Soccer, FIFA tarafından domine edilen pazardaki payını artırmak istiyor. PES 2018'le bunu başarabilecekler mi şüpheli ama iyiye gidiş olduğu kesin.

Bir süredir FIFA'nın çok arkasında kalan PES'in 2018 oyunu, şu ana dek eleştirmenlerden geçerli not aldı. Özellikle gerçeğe yakın grafikler, oyuncuların ilgisini çekeceğe benziyor.

PES 2018, ABD'de 12 Eylül 2017'de, Türkiye'nin de içinde yer aldığı Avrupa ve Asya ülkelerinde ise 14 Eylül'de oyuncuların beğenisine sunulacak.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da FIFA'dan önce çıkacak olan PES böylelikle rakibinin önüne geçmeyi planlıyor. FIFA 18, 29 Eylül'de çıkacak.

PES 2018'in standart edisyonu şu an PS Store'da 179 TL'den ön sipariş edilebiliyor.

PES, Xbox ve Steam'de ise Play Station'a nazaran biraz daha pahalı. Standart edisyonun Xbox ve PC'deki ön sipariş fiyatları 199 TL.

Oyun için özel bir Barcelona Edisyonu da olacak. Bu edisyonun ön sipariş fiyatı PlayStation için 209 TL. Xbox ve PC için ise 249 TL.

Forumda düpedüz ayrımcılık seziyorum. Fifa için başlıca bir kategori oluşturulmuşken, koskoca PES, "Diğer Futbol Oyunları" içerisine sıkıştırılmış vaziyette.

Resmen "Others" muamelesi görüyor PES.

Benim anlamadığım Pes 2017 ve Pes 2018 animasyonlar ve oyuncu yüz hatları hariç oyun grafiklerinde çok aşırı bir fark yok hala halı sahada top oynuyor gibi hala top fiziği bir türlü çözülememiş hala bir türlü lisans almasını becermemiş hala oyundaki odunsuluğu çözememiş Konami buna rağmen utanmadan

Şu sistem gereksinimlerini istiyor

CPU: Intel Core i5-3450 3.1 GHz veya AMD FX-4100 3.6GHz.
RAM: 8 GB.
GPU RAM: 2GB Ekran Kartı
GPU: GeForce GTX 650 veya Radeon HD 7750.
HDD: 30GB.
DX: DirectX 11.

Ve 120 TL den satışa sunuyor ...

Aşırı şişirilmiş sistem gereksinimleri resmen birkaç maç yapın Pes 2017 ile grafik anlamında çok farkının olmadığı anlaşılıyor sadece renkleri canlandırıp bir iki animasyon kasıp birazda yüz hatlarını belirginleştirip oyun evrim geçirmiş gibi lanse etmeye çalışılıyor ...

Pes 2013 'den sonra beni bir hayli hayal kırıklığına uğratan Konami nispeten PES 2016 'da biraz toplanmıştı ama yine hayal kırıklığı bu yeni 2 oyun bence ...

2014 Fifa
2015 Fifa
2016 Pes
2017 Pes
2018 Fifa

Bu benim son senelerde para verip aldigim futbol oyunu serileri.

Artik japon futbol oyununa para vermem. Gerek lisans gerek mekanikteki bayagilik ve basit gol atma mantigi gibi problemler varken

Gider kral gibi fifa 08 alir Galatasarayimla maclar atarim onlineda.

Bkz.pes oyun fifa simulasyon

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye'de XBOX ve Playstation icin PES almak cok mantiksiz. Yama olmayan oynanmiyor. Süper Lig dahi yok. Bir sürü lisans yok.

PC'de yine iyi kötü yamalarla ayakta kaliyor oyun, süper ligi, türkce spikeri falan yapiyorlar da biraz oyun hale yola geliyor.

Benim gibi 5 yıldır Pes13ü özlemle bekleyenlerdenseniz almayın-hayal kırıklığına uğrarsınız.Nasıl temposuz-hantal- oyun hızı kaplumbağa gibi yapılmış çalım atılmayan oyuna dönüşmüş,eskiye dönmeyecek-yeni bir oyuna evrildi bu belli oldu.Ben almak gibi hata yaptım siz yapmayın,2000li yıllardan başlayan serüvenime nokta koydum

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Pes 2013 'den sonra beni bir hayli hayal kırıklığına uğratan Konami nispeten PES 2016 'da biraz toplanmıştı ama yine hayal kırıklığı bu yeni 2 oyun bence ...
Aklımı okuyup yazmışsın renktas,sende yaman pes13cüye benziyosun,bitirdiler pesi

Aklımı okuyup yazmışsın renktas,sende yaman pes13cüye benziyosun,bitirdiler pesi

Valla Pes 13 den sonra tiksindim Pes 'ten filan hala Pes 13 oynuyorum bir şekilde oyuncuları kendim yapım yüz filan ekliyorum forma filan koyup bir şekilde güncel tutmaya çalışıyorum oyunu reis

Üst Alt