Prof. Dr. Mehmet Helvacı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Prof. Dr. Mehmet Helvacı

Mehmet Helvacı

mehmethelvaci_b.jpg

1960 doğumlu olan Mehmet Helvacı Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde bitirdi. Aynı fakültenin ticaret hukuku ana bilim dalında doktorasını tamamladıktan sonra aynı kürsüde profesörlüğe yükseldi. Evli ve iki çocuk babası olan Prof. Dr. Mehmet Helvacı Fransızca ve İngilizce biliyor.​

Cevap: Mehmet Helvacı | 2.Başkan ve Hukuk İşleri

Bu adam bırakın bizi, amatör liglere bile yakışmayacak kadar kalitesiz rezil birisi. Adnan Sezgin'den bile çok nefret ediyorum. Asıl tepki hak edenlerin başında geliyor, uyanın Galatasaray taraftarı bu adamı barındırmayın kulüpte.

Bunada hergün küfür ediyorum.Galatasaray 2.başkanı olmuşsun ammaaaaaa ................... .

Lakayt sözler,milyonlarca taraftarı olan klüple dalga geçmeler.

Yorum yok...

adammısın sen helvacı ?

maç sonu kanaltürk'e yaptığı açıklamalarda kulübü biz yönetiyoruz taraftar o kadar karışmasın herşeye dedi ya yazıklar olsun senin gibi adama..

hic olmazsa cikip konusuyorsun ustundeki adamlardan daha saygi duyulacak bir insansin

korkudan taraftarin onune cikamayanlarda var

ama daha az bos konussan iyi olur tabi:)

Sana şuan her türlü küfürü katmerli kat kat şekilde ediyorum. Kulakların çınlamaktan otit olur inşallah. Yarından tez de istifa etmezsen gururun fln yoktur senin.

Yöneticilerin hiçbiri istifa etmez. Kişisel reklamlarını yapıyorlar yönetimdeyken. Babalarını kulübü gibi yönetiyorlar, bedava stada gir çık oh süper. Galatasaray 'ın çıkarlarından önce kendi çıkarlarını düşünen adamlar bunlar.

Simdi o kiymetli milyonlarini ne yapacaksin Helvaci soylesene. Rijkaardi gondermek bilmem kac milyon euro, avrupa gitti bilmem kac milyon euro, sampiyonluk giderse bilmem kac milyon euro. Bir kac kaybedilen mactan daha onemli oyle mi? Helal olsun.

Yönetim bunu sakın UNUTMA !!!!

HERKES GİDER BİZ KALIRIZ,BİZ GALATASARAYLIYIZ !!!!!

Galatasaray AŞKI başarılarda ortaya çıkmaz ! Başarız olduğumuz zaman ZİRVE YAPAR ! O YÜZDEN;

En Kötü Gün Bugün'se Bugün'de GALATASARAY ....!!!

Helvacı, "Biz işi aceleye getirmek istemiyoruz. En iyi en uygun transferi yapmaya çalışıyoruz. Şuan 3 futbolcu ile görüşüyoruz. Bunlar içerisinde birbirlerinin alternatifi olanlar var. En az 2 futbolcu transfer etmek istiyoruz"

Allah aşkına sus ve sadece işini yap.

başkan ve yönetim çok akıllı gerçekten!

oyuncu fiyatları düşsün diye beklediler bu zamana kadar düştüğünü hiç sanmıyorumda.

uefadan elendik ordan gelecek paralar gitti . kâr edelim derken iyice zarara girdik.

Bu adam bizi salak sanıyor. Bu adam Galatasaray kulübünün başına gelmiş en iğrenç adamdır. Herşeyi değiştirerek karşısında çocuk varmış gibi konuşmaları beni deli ediyor. İstifa et artık...!

daha ne anlatıyo bu adam anlamıyorum!sİnirliyiz ulann..:mad:

artık rijkaardı gönderinnnnnnn

Üst Alt