profesör ortaylı'nın 18 yaşındaki türk çocuğu ahmaktır açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

profesör ortaylı'nın 18 yaşındaki türk çocuğu ahmaktır açıklaması

sosyal medya'da belirli bir kesim tarafindan gündeme sokulan aciklamadir.

ilgili bölümü söyledir; Liseyi bitiren çocukları Amerika'ya yollamayın diyoruz. Taze fidandır, hele bizimkiler tam taze fidandır. 18 yaşındaki Türk çocuğu kimse kusura bakmasın yetiştirme tarzımız dolayısıyla bir ahmaktır

18 yasinda olmadigim icin olaya biraz farkli yönden bakmam lazim.

30 yil önce 18 yasinda olanlardan beklentiler cok daha farkliydi,50-100 yil öncesine gitsek daha da farkliydi.

teknoloji ile birlikte kat edilen mesafelerden ötürü herkes farkli sekilde yetisiyor. bugün üniversiteyi masterla bitiren en genc akademisyenler 25 yasinda falan, net bir meslek sahibi olana kadar neredeyse 30 yasinda oluyorlar.

Son düzenleme:
hadi ya... o zaman safımızı belli edelim. seninleyiz üstad
fcc76615bfbde31331945536c9295de5.jpg

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Turk insani kusura bakmasin, ezikdir, ve bu ezikliginden dolayi bu kadar seviniyorlar boyle seylere. Tamam avrupada var ama ben hayatim boyunca duymadim ya gormedim ya, bu baya biased birsey ama baskasida confirm edebilirse sevinirim, instagram olsun, snapchat olsun o kadar selfie, o kadar kucuk tefek seyler atiyorlar ki, ha bak yeni iphone aldim, hemen heryerde paylas, ha bak green card aldim heryerde paylas, eziklikdir bu ve bu boyle degerlendirilmeli.
Turk insani digerek elbette bir genelleme yaptim, burdaki insanlar oyle tarz insanlar olmadiginida saniyorum.
Bende kendim turkum, kendimide yuksek gibi tutmak gibi biseyde degil sadece ben iyi gorunmem icin seninde iyi gorunmen lazim gibi bir dusunce.

Turk insani kusura bakmasin, ezikdir, ve bu ezikliginden dolayi bu kadar seviniyorlar boyle seylere. Tamam avrupada var ama ben hayatim boyunca duymadim ya gormedim ya, bu baya biased birsey ama baskasida confirm edebilirse sevinirim, instagram olsun, snapchat olsun o kadar selfie, o kadar kucuk tefek seyler atiyorlar ki, ha bak yeni iphone aldim, hemen heryerde paylas, ha bak green card aldim heryerde paylas, eziklikdir bu ve bu boyle degerlendirilmeli.
Turk insani digerek elbette bir genelleme yaptim, burdaki insanlar oyle tarz insanlar olmadiginida saniyorum.
Bende kendim turkum, kendimide yuksek gibi tutmak gibi biseyde degil sadece ben iyi gorunmem icin seninde iyi gorunmen lazim gibi bir dusunce.

confirmed

Üst Alt