profesyonel dünyanın umulmadık bariyerleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

profesyonel dünyanın umulmadık bariyerleri

Birincisi yine bir transfer sezonundayiz bu görünmez bariyerler yine yolumuza çıkabilir mi ?
İkincisi bu Alan bedava ise alalim jagne ile olacak gibi degil
Birincisi bana cevap veriyorsan ya alıntıla ya da cevap yaz kısmına tıkla
İkincisi olabilir de olmayabilir de soruma cevap olmadı bu.
Üçüncüsü Diagne büyük ihtimalle gelmeyecek, Falcao elimizde zaten. Alan nereye geliyor?

Bakalim bu sene bariyer meselesinden yönetim ders çıkardı mı ? Geçen devre arası bariyer vardı sezon sonu da vedat mevlüt ve deniz olayında da basarili olamadık ders çıkarmak lazım bazı olaylardan.

Bakalim bu sene bariyer meselesinden yönetim ders çıkardı mı ? Geçen devre arası bariyer vardı sezon sonu da vedat mevlüt ve deniz olayında da basarili olamadık ders çıkarmak lazım bazı olaylardan.
Neye gore başarılı olamadık? Evet bu yönetim transfer yapmayı bilmiyor da bu saydığın isimlerde yaptıkları nadir doğrulardan. Vedat ve Rize başkanı ilişkisi malûm, yönetimlik bir durum yok aynı paraya bize vermeyeceği asikar. Deniz içinde o paralar gereksiz en kötü ihtimalle biz masaya bir teklif koyduk, Fener bizden çok verdi aldı, alsın tepe tepe kullansın öyle ölüp bitilecek bir adam değil, istediğimiz şartlarda olmuyorsa olmaması daha iyi bir transferdi ki öyle oldu. Mevlüt için konuşmak lüzumsuz, ununu elemiş, eleğini asmış. Adem ondan daha iyi şu an ve daha az maliyetli. Vedat hariç rakibe külfet yükledik gayet diğer türlü sidik yarışına girip, hak etmedikleri paraları vermekten iyidir bu durum.

Üst Alt