Protesto: Hainler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Protesto: Hainler

Cevap: Protesto: Hainler

hagi'yi tugay'i da harciycaksiniz insallah siz harcanirsiniz bu sefer, bu sefer de size komplo kurulsun

Artık GSCimbom'un kendine ait bir yaptırım gücü olması gerekir. Bu konu için demiyorum ama gerekli konularda, durumu ön plana taşıyıp, medyaya yansıtması gereken bir çok husus var.

Yaptırım gücü diyerek lafı başka yöne çekmek istemiyorum. Buna taraftarın sesi de diyebiliriz, tabi burada yazılanlar ve çizilenler taraftarın sesidir ama bunu daha da ön plana çıkarıp, gerek yönetimin, gerek futbolcuların gerekte basın mensuplarının bu sese kulak vermesi için bir oluşuma, bir yapılanmaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Bu gerek bloglar da gerekte herhangi bir haber sitesinde yazarlık yapan kişilerce gündeme getirilmeli ve örneğin "taraftar yönetimi istemiyor" şeklinde lanse edilmelidir.

Ilk defa yönetim icin bu kadar agir ifadeler kullaniyoruz. Bunun da birileri tarafindan dikkate alinmasini rica ediyoruz.

Yeter kirlettiginin bu formayi, mikropsunuz her biriniz. Hainsiniz, hain! Metin'in formasi lan o, siz kimsiniz? Cigeri bes para etmez bir avuc hain.

adnanpolat.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Şu resme bi ayar çekin avatar yapalım tepki olarak.

Şahsen

Hainsiniz.

YÖNETİM İSTİFA

adlı mailden 10-15 defa attım.

Twitter'dan da rahat bırakmayalım beyler.

Özellikle yarın öğleden itibaren yüklenelim mail ve twitterdan.

Şimdi saat geç.

Yayalım bu haberi.

Üst Alt