PS3 / Online Turnuva Sohbet Alanı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PS3 / Online Turnuva Sohbet Alanı

Cevap: PS3 / Online Turnuva Sohbet Alanı

Oyle evet. Liverpool oynamayi sevdigim takimlardan biri. Defans blogunu herzaman Skrtel-Carragher-Agger-Johnson oynatirim, gecmesi cok zor. Hele Skrtel duvar gibi. Birde Caroll'u biraz daha hizli yapsalar cok daha iyi olurdu. Ama Marsilya ile cok iyim, Salman defansi 1 kez bile gecemedi. Hatta 2 ye 1 yakaladigi pozisyonda bile topla oyuncun arasina girdim :)

arkadaslar free wifi olan yerde, ps3'e hicbirsey takmadan, sadece kodu yazarak online giriliyor mu?

yani adam bir kod ver diyor, onu yaziyorum öyle inete giriyorum diyor ntebooktan, ps3te de böyle girebilir mi?

Evet, ben zaten wifi ile giriyom.

oha, süper

dedigim gibi, ben bu isten anlamiyorum, kuzenim de anlamiyor (o baglanicakta)

notebook almis, inete kac veriyorsun dedim aylik, adam free wifi wifi denilen bir b.k diyor, botebooka ne kablo ile, nede usb ile hicbirsey yok diyor inet icin, sadece girerken bir kod yaziyormus , inet oluyormus.

yani simdi bu kod ile ps3 te de mi online olabilecek?

sen anlatana detayli sekilde wifi ile nasil giriliyor ps3 te online, bende ona anlatayim )))

Bende evde bilgisayar ve 2 laptop var. Bilgisayar'a modem, modem'a router takili. Wifi kullanabilmen icin once router olacak, sinyali yollayan router. Router modem'a baglanmali. Bunu yaptigin halde kablosuz felan internet'e girebiliyorsun. Laptoplarla, telefonlarla, playstation'lerle o wifi'yi kullanarak internet'e giriyorum.

Bende evde bilgisayar ve 2 laptop var. Bilgisayar'a modem, modem'a router takili. Wifi kullanabilmen icin once router olacak, sinyali yollayan router. Router modem'a baglanmali. Bunu yaptigin halde kablosuz felan internet'e girebiliyorsun. Laptoplarla, telefonlarla, playstation'lerle o wifi'yi kullanarak internet'e giriyorum.

hmm, bu degisik birsey.

adammda ne modem var, nede usb falan, hicbirsey yok, bir sifreyi yazip, öyle giriyorum diyor.

zor olan da bu zaten, bu yüzden dedim, nasil oluyor acep diye.

ama ps3'e birsey baglanmadan online olunabiliyorsa, onda da sorun cikmamali ?

farkettim de, artik bana sormuyorsun mahir, cüs ya, salman gel la bir, iki mac yapak demiyorsun haha )))

ben de tam, "salman, transfer nöbeti konusuna buranin linkini verdim, hic orali olmadim" diyecektim, söyle bakalim neden hic orali olmadin olm:D

senin sanki benden kacak, millete davetler yollarken gördüm, ayip olur karisirsam dedim ))))) adam istemiyorsa yapicak birsey yok dedim ))) antipatik olmaya gerek yok dedim )))

vay-hay: letzte anmeldung vor 2 stunden

bak seeeeen, benden habersiz antrenman yapiyorsun ha,seni hamsi baligi gibi yerim, Hodri Meydan :D

Üst Alt