PSG, Fernando'yu İstiyor İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG, Fernando'yu İstiyor İddiası

Ya arkadas ben anlamiyorum.psg dediginiz takim saga sola para saciyor.suanki piyasada 5-6 ya futbolcu yok.neden 6 istiyoruz mesela?neden 15 demiyoruz?psg dediginiz takim sirf 6 dediniz diye almaz la futbolcuyu ucuz,bi boklukmu var diye

Aslında emeklilikten önceki son çıkış fakat devre arası bu kadar isme talip olunması ve güçlenmek yerine yönetime güven ile paralel olarak güç kaybedip şampiyonluğu göz göre göre kaçırmak felakete sebep olabilir.

Ulan koskoca arap sermayesinin aktığı PSG Fernando 'ya talip olmuş 6 mil.€ mu istiyoruz ?

İstesene şöyle 10 mil.€ filan ? adamlar Neymar 'a ikramiye niyetine veriyorlar o parayı

Sat sat sat.
Dursun'dan kalma ne kadar kağnı varsa hepsini postalayip yaş ortalaması 23 olan bir kadro kuralım.

Fernando kötü oyuncu değil. Ortam kötü olunca kafasını toparlayamayan bir oyuncu gibi görünüyor. Kumaşı var. Haber doğruysa gidebilir.

Baktığımız vakit PSG kadrosunda Rabbiot,Veratti,Bernede,Nkunku ve Diarra var. Hadi Diarrayı yolluyorlar. Geride 4 tane taş gibi adamları var.

Hayatımda bundan daha uydurma bi haber daha duymadım. Ronaldinho nun fenere gideceğine daha çok inanmıştım.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6 normalde Fernando icin iyi para ama PSG gibi zengin bir kulup bulmusken 10 civarini zorlamak lazim.

Bir de bizim dallamalar bunu satarsa yerine kimseyi alamaz.Bu yuzden gitsin diyemiyorum Fernando felaket derecede formsuz olmasina ragmen.

Üst Alt