PSG Maçının İddaa Oranları Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zor maç. Defansta top çevirmeye çalışırsak baskı ile net gol pozisyonları verme ihtimalimiz yüksek. Luyindama’nın ayağı iyi değil. Marcao da baskı yediğinde topu ayağında çok tutup kaybedebiliyor.

Başa baş bir maç oynayabilirsek yenilsek de benim için yeterli olur. Puan veya puanlar çok büyük başarı olur.

O dediğin baya mazide kaldı ne yazık ki, son 6 yılda AL'de 32, ŞL'de de gruplardan çıkamadık işin kötüsü arenada bile istatistiğimiz rezil durumda, çok sık fark yiyoruz vs vs.

Bir de üstüne defansımızın mevcut durumunu hesaba katarsak kötümser olmak normal.
Katılmıyorum bu seneki kadronun ben oturunca daha iyi olacagını düşünüyorum görüşüne saygı duymakla beraber kalitemizin suan oynadıgımızdan daha fazlası oldugunu düşünüyorum.

Katılmıyorum bu seneki kadronun ben oturunca daha iyi olacagını düşünüyorum görüşüne saygı duymakla beraber kalitemizin suan oynadıgımızdan daha fazlası oldugunu düşünüyorum.
Yanlış anladın veya ben yanlış ifade ettim, bence de kadromuz oturdukça ve yeni transferlerimizin maç ve kondisyon eksiği düzeldikçe daha iyi olacağız, lakin en iyi senaryo da bile yerimizin AL olduğunu kabul etmek de yarar var. PSG-Real vs bizi aşar. Bir de eski avrupa havamızın olmadığı da bir gerçek, eski Galatasaray kötü kadrolarla bile evinde devlere kök söktürürdü. Mevcut takımın zaman içinde daha iyi olacağı konusunda hemfikiriz.

şu oranlar bile bizim ne kadar kötü oyun oynadığımızın göstergesi...
bizim nasıl oynadığımızı bilmeyen psg taraftarı kadroya bakıp birde oranlara bakıp şaşırabilir.

Tabikide yenedebiliriz.Ama malesef bu tamamen psgnin sahadaki performansına bağlı olacak.

Galatasaray avrupa da her zaman farklı oynar inanclı taraftarım rakip kim olursa olsun kötüde oynasak biz Galatasaray ız rakipleri gözümüzde büyüterek futbol oynanmaz

Senelerdir başımızdaki çapsızların kötü yönetiminden sonra artık Galatasaray avrupada bir başka oynuyor gerçeği sona ermiştir.Bunu sona erdirmek büyük başarı ister.Ve bunu başardılar..
malesef bu hissi tekrar inşa etmek zorundayız.

Üst Alt