PSG, Sergio Ramos'u Resmen Duyurdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG, Sergio Ramos'u Resmen Duyurdu

instagramda takip ediyorum sürekli spor yapiyor ama hep aynadan kendini süzüyor.
bu kadar yağlı ve kaslı erkek takintisi olması pek hayirli degil.
ayrica geçtiğimiz sene de 20 maçin altindaydı bu çok az.

Gelmis gecmis en iyi defans oyuncusunu PSG de gormek tuhaf olacaktir ama eger ciddi sakatlik yasamazsa Paris'te rahat 3 yil daha oynar.

1625739995961.png

abi bu realden niye ayrıldı sen bilirsin
Perez yasli oyunculara bundan boyle 1 yildan fazla sozlesme teklif etmeyeceklerini ve pandemiden dolayi herkesten indirim isteyeceklerini beyan etmis.

Ramos'ta yillardir takimin kaptanligini yaptigi ve sembol haline gelmis bir oyuncu olarak Madrid'de devam etmek istedigini soylemis lakin 1 yil degil en az 2 yil kontrat verin demis, ilk once indirim teklifine de sicak bakmamis (ben bu takimin en iyi oyuncularindan biriyim dusuncesiyle)

Perez de indirim yoksa yeni sozlesme de yok diye cevap vermis haberlere gore. Ramos'ta ilk once dusunmek icin sure istedigini sonra belirli bir sure sonra tamam, 1 yillik sozlesme olur + 10% indirim yaparim demis. Perez'de cok bekledin biz yeni sezon icin programimizi yaptik senin yerine oyuncu aldik (Alaba) demis ve imza attirmamis Ramos'a.

Olay bundan ibaret diyorlar.

Perez yasli oyunculara bundan boyle 1 yildan fazla sozlesme teklif etmeyeceklerini ve pandemiden dolayi herkesten indirim isteyeceklerini beyan etmis.

Ramos'ta yillardir takimin kaptanligini yaptigi ve sembol haline gelmis bir oyuncu olarak Madrid'de devam etmek istedigini soylemis lakin 1 yil degil en az 2 yil kontrat verin demis, ilk once indirim teklifine de sicak bakmamis (ben bu takimin en iyi oyuncularindan biriyim dusuncesiyle)

Perez de indirim yoksa yeni sozlesme de yok diye cevap vermis haberlere gore. Ramos'ta ilk once dusunmek icin sure istedigini sonra belirli bir sure sonra tamam, 1 yillik sozlesme olur + 10% indirim yaparim demis. Perez'de cok bekledin biz yeni sezon icin programimizi yaptik senin yerine oyuncu aldik (Alaba) demis ve imza attirmamis Ramos'a.

Olay bundan ibaret diyorlar.
Vay be. Bizde kıçını kaldıramayan Arda'ya %100 zamlı sözleşme imzalatıyoruz. Coğrafya kader gerçekten.

Vay be. Bizde kıçını kaldıramayan Arda'ya %100 zamlı sözleşme imzalatıyoruz. Coğrafya kader gerçekten.
Ben sahsen ikon haline gelmis oyunculara zaman ve sure taninmasindan yanayim eger oyuncu fiziken bitmediyse ama bunlar da bazen cok profesyonel. Adam belirli bir sure sonra ; cok bekledin bizde onumuze baktik sende kendi isine bak diyebiliyor. Biz hala Arda'yi aciklamak icin 2 aydir bekletildik neredeyse. Yav Arda eski Arda olsa neyse. Herif bitmis.

Elin adami pandemi var, zam mam yok diyebiliyor. Peki bizim yoneticiler?

Üst Alt