PSG Tribünlerinden Mbappe Hariç Tüm Oyunculara Protesto! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG Tribünlerinden Mbappe Hariç Tüm Oyunculara Protesto!

Messi & Neymar seneye birlikte Barcelona'ya döner. PSG, Rashford'u alacak muhtemelen. Mahrez'in de adı geçiyor bir süredir. Muhtemelen Neymar ve Messi ayrılır

ıslıklamak ancak şimdi mi geldi psg taraftarının aklına ?

bizi biz arap zengini satın alsa yemin ediyorum aldığına pişman olurdu. tüm parayı verse bile en ufak hatasında içinden geçerdik.

Bireysel yeteneklerle değil takım oyunuyla, sistemle başarı geldiğinin en büyük kanıtı PSG

-

En güzel kadınlar başlığı açılsın ve memeye sansür zorunluluğu kalksın

İzlediğim maçlarda eldeki kalitenin çok altında top oynadılar. Tabiki bunda Pochettinonun da payı var ama Messi ve Neymar çok kötü sezon geçiriyor

Istatistik kasayim yürüyerek sampiyon olayım rahat edeyim dersin hayat seni yuhlanacak duruma getirir. Iste bu yuzden sadece cesurların hakkıdır yaşamak. Korkak serefsiz messi.
Ronaldoda kolayı seçip citye gidebilirdi tabi sonuçta cityi seçsede premier lig ama ligin en kolay pozisyon üreten takımı orda olsa belkide gol kralıydı şu an sonuçta vefasızlık yapmayıp ligin en kabız futbollarından birini oynayan manuya gitti

Ronaldoda kolayı seçip citye gidebilirdi tabi sonuçta cityi seçsede premier lig ama ligin en kolay pozisyon üreten takımı orda olsa belkide gol kralıydı şu an sonuçta vefasızlık yapmayıp ligin en kabız futbollarından birini oynayan manuya gitti
Messi seneye ajax veya celtice gitsin rahat rahat ıstatistik kassin. Tabi 100 milyon euroluk maaşından biraz fedakarlık yapması lazım.

Maç içerisinde ıslıklama gayet doğru bir şeydir maç bittikten sonra direk kaçıyorlar, tepkiyi vereceksin anlayacak bir bok olmadığını futbolcu. Kimse kulüplerden büyük değildir. Paranı alıyorsan hemde Dünya ve Ülke standartlarından fazlasıyla OY NA YA CAK SIN! İdmanını yapacaksın çalışacaksın ve hakkını vereceksin. Ben müşteriyim ben taraftarım. Ben g.tündeki kıl dönmesinden ailevi sıkıntılarından yada her hangi bir şeye bakmam. Sahaya bakarım parayı hak ediyor musun ona bakarım. Bu messi olsun Taylan olsun.

Messi seneye ajax veya celtice gitsin rahat rahat ıstatistik kassin. Tabi 100 milyon euroluk maaşından biraz fedakarlık yapması lazım.

messi o dediğin kulüplerde de istatistik kasamaz, muhtemelen ayağına top bile gelmez. messinin barcelona haricinde kendi gibi oynayabileceği tek takım man city , ki o da guardiolanın takımda messi için özel olarak yapacağı bazı modifikasyonlar ile belki mümkün olabilir.

psg messi için en berbat seçimdi , bence ne yapıp edip barçaya dönmeli IMHO.

Üst Alt