PSG, UEFA'nın Yeniden İncelemesinden Dolayı CAS'a Gittiğini Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PSG, UEFA'nın Yeniden İncelemesinden Dolayı CAS'a Gittiğini Açıkladı!

CAS a gidilmesinin aykiri bir durum olmadigini yazdigimda beni de astiniz burada yonetime laf soyleyemiyor diyerekten . Dogru olup olmadigi tartisilabilir fakat gidilemez diye tepeme cikmistiniz

Su ana dek cok mevzuda hakli haksiz ciktigim oldu , uefa meselesi haric ...

Bizim anlaşmada olduğu iddia edilen üst kurulun onayı gerekiyor maddesi bunlar için de söz konusu ile CAS'a gittikleri ile kalırlar diye düşünüyorum.

Ey Katarli mumin kardeslerim, gelinen noktada gorulmektedir ki biz artik kader ortagiyiz.

Suphesiz derin Galatasaray lobisinin nufuzuyla Katarlilarin sermayesi ittifak yaptiginda durdurulamaz bir guc dogacaktir.

Sizleri stadyuma, amator branslara, formalara sponsor olmaya davet ediyorum.

Bizim CAS'a gitme nedenimiz zaman aşamı olduğu şeklinde değil miydi.Şayet öyle bir madde varsa üst kurulun itirazıyla ilgili süre hakkında CAS bizi haklı bulur.Yürütmeyi de durdurur.Bunda garip bir durum da yok.Hukuka aykırı şekilde zamanı geçirdikten sonra yeniden inceleyin denmişse geri döner

Ey Katarli mumin kardeslerim, gelinen noktada gorulmektedir ki biz artik kader ortagiyiz.

Suphesiz derin Galatasaray lobisinin nufuzuyla Katarlilarin sermayesi ittifak yaptiginda durdurulamaz bir guc dogacaktir.

Sizleri stadyuma, amator branslara, formalara sponsor olmaya davet ediyorum.
tumblr_momvffrakt1s9ylm2o1_500-700x.gif

Büyük takima hayatda adam gibi ceza vermezler. Citynin sahibi Infantinoya dünyanin en iyi avukatlar icin 30 milyon € harcarim ve senelerce mahkemeye veririm sizi ama cezanizi kabul etmem mi ne demis.

Büyük takima bir fazla kilit falan verirlerse, o büyük takim FFP yi batirir ve Financial Fairplay ortalikdan kaybolur.

Üst Alt