PSV Kulübü, Fenerbahçe'yle Dalga Geçti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
zahavi_3174.jpg

Bir ara adı sık sık Fenerbahçe ile anılan Eran Zahavi, Hollanda Lig'i takımlarından PSV ile sözleşme imzaladı. PSV, transferi Fenerbahçe ile dalga geçerek duyurdu.

"PSV BENİM İÇİN BİR FIRSAT"

Zahavi transfer sonrası, "Çin'de harika zamanlar geçirdim ancak Avrupa'da neler yapabileceğimi göstermek istiyorum. PSV benim için büyük bir fırsat." ifadelerini kullandı.

"500 BİN BEĞENİYE GEREK YOK"
Öte yandan PSV, Eran Zahavi ve ünlü spor sayfası 433 arasında yaşanan "500 bin beğeniye Fenerbahçe'ye gelirim." sözlerini de tiye aldı. Bu sözler üzerine harekete geçen sarı-lacivertli taraftarlar yoruma 600 binin üzerinde beğeni getirmiş ancak Fenerbahçe ve Zahavi arasında anlaşma sağlanamayınca transfer yatmıştı.

PSV resmi sayfasından yaptığı açıklamada "500 bin beğeniye gerek yok." diyerek Fenerbahçe ile dalga geçti.

fddf_3551.jpg

Aynı durumda bizde olabilirdik.

Türk taraftarlarını sosyal medya üzerinden kullanmaya son vermeleri gerek.yok fifa anketi yok falcao twitti falan boş işler.

fener taraftarina ayip etmiş. TOP olmasaydı sözünde dururdu

Sosyal medya bağımlısı milletiz az bile. UEFA bile sırf bunu bildiğinden her gün Galatasaray paylaşımı yapıyor. Bizde adamlar bizi önemsiyor diye 31 çekiyoruz. Herifler etkileşim peşinde başka bir şey değil.

Cocu’ye de inceden çakmışlar. Psv gibi bir kariyer yapıp para için fb’ye gidersen böyle taşak malzemesi olursun.

Üst Alt