Puan Farkı Kapanabilir Diyenlere Umut Işığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Puan Farkı Kapanabilir Diyenlere Umut Işığı

Öncelikle baştan söyleyeyim şampiyonluğumuza inancım maalesef %1 .. Bazı taraftarlarımızda hala umut kırıntıları gördüğüm için benim adıma unutulmaz olan 2011-2012 Premier ligi aklıma geldi.... Çoğumuzun dün gibi hatırladığı Citynin efsanevi 2011-2012 şampiyonluğuna bir dönelim.. Hemen herkes bu sezon son maçta City'nin 90+1 Dzeko ve 90+4 Agüeronuni gollerle QPR'yi yendiği maçı anımsayacaktır.. Hakikaten futbol tarihinde çoktan yerini almış efsane maçlardan biridir..Fakat bu sezonun bizi ilgilendiren önemli bir bölümü son 6 haftası ..
SOn 6 haftaya 8 puan önde giren bir Manchester united var City taraftarının da morali sanırım bizden daha kötüdür Premier ligin en baba takımı burada sana şampiyonluk mu verir ?

Manchester United

33. hafta Wigan 1 -0 Manu

34. hafta Manu 4- 0 Aston Villa

35.hafta Manu 4 - 4 Everton

36.hafta City 1- 0 Manu

37.hafta Manu 2 - 0 Swansea

38.hafta Sunderland 0 - 1 Manu

Manchester City

33. City 4- 0 West Brom

34. Norwich 1 - 6 City

35. WOlves 0 -2 City

36. City 1 -0 Manu

37. Newcastle 0 - 2 City

38. City 3 -2 QPR

Gördüğünüz üzere son 2 hafta 2 takım da kazandığı için saymazsak 4 haftada 8puan farkı eritmiş City.. Bu konuyu şampiynoluk inancıla değil biraz nostalji olsun diye açtım başta da dediğim gibi çoğu kişi bu sezonu City-Qpr maçıyla hatırlayacaktır ama son 6 haftadaki efsanevi dönüşü de eklersek bence Premier Ligin en unutlmaz sezonuna canlı şahit olduk..

Öncelikle baştan söyleyeyim şampiyonluğumuza inancım maalesef %1 .. Bazı taraftarlarımızda hala umut kırıntıları gördüğüm için benim adıma unutulmaz olan 2011-2012 Premier ligi aklıma geldi.... Çoğumuzun dün gibi hatırladığı Citynin efsanevi 2011-2012 şampiyonluğuna bir dönelim.. Hemen herkes bu sezon son maçta City'nin 90+1 Dzeko ve 90+4 Agüeronuni gollerle QPR'yi yendiği maçı anımsayacaktır.. Hakikaten futbol tarihinde çoktan yerini almış efsane maçlardan biridir..Fakat bu sezonun bizi ilgilendiren önemli bir bölümü son 6 haftası ..
SOn 6 haftaya 8 puan önde giren bir Manchester united var City taraftarının da morali sanırım bizden daha kötüdür Premier ligin en baba takımı burada sana şampiyonluk mu verir ?

Manchester United

33. hafta Wigan 1 -0 Manu

34. hafta Manu 4- 0 Aston Villa

35.hafta Manu 4 - 4 Everton

36.hafta City 1- 0 Manu

37.hafta Manu 2 - 0 Swansea

38.hafta Sunderland 0 - 1 Manu

Manchester City

33. City 4- 0 West Brom

34. Norwich 1 - 6 City

35. WOlves 0 -2 City

36. City 1 -0 Manu

37. Newcastle 0 - 2 City

38. City 3 -2 QPR

Gördüğünüz üzere son 2 hafta 2 takım da kazandığı için saymazsak 4 haftada 8puan farkı eritmiş City.. Bu konuyu şampiynoluk inancıla değil biraz nostalji olsun diye açtım başta da dediğim gibi çoğu kişi bu sezonu City-Qpr maçıyla hatırlayacaktır ama son 6 haftadaki efsanevi dönüşü de eklersek bence Premier Ligin en unutlmaz sezonuna canlı şahit olduk..

4-4 biten Everton maçını 4-1'den vermişti United.Öyle bir şey olması lazım.

Adamlar puan kaybetse bile biz puan kazanamıyoruz fark nasıl kapanacak? Erzurumdan 1 puan alırsan farkı kapatamazsın. Önce bizim takımımıza bakmak gerek puan kaybı olmadan gidebilirmi diye.

10'da 10 belki kurtarır. Zira ibb bizim gibi köy takımlarına puan bırakmıyor. Biz Galatasaray'ız. Fb, bjk gibi elalemin şeyiyle gerdeğe girmeye alışık değiliz. Zayıf takımlara bol keseden puanlar bırakıp şimdi ibb'ye kim çelme takacak diye beklemek bize yakışmıyor.

bizim hiçbir zaman bırakmamamız lazım yarışı. belli mi olur belki adamlar önümüzdeki altı maçın hepsini kazanıp son üç maç puan kaybedecekler. üstelik bir tanesi bizimle olacak o maçları. sonuna kadar götüreceğiz bu yarışı. yok öyle size beleş şampiyonluk.

9G 1B dışında oluru yok.

Başakşehir kalan 27 puanın en az 16-17’sini alır.

73 puanın altında şampiyonluk zor.

Hedefi 10’da 10 yapıp en az 9 maç kazanmalıyız. Yaparsak şampiyonuz.

hatılıyor musun erzurum maçında 1 puan iyidir demiştin .. o zaman da dedim erzurum gibi deplasmanlardan 3 puan alamadığımız sürece boşa şampiyonluk hayali kurmaya gerek yok diye... Kalan %10luk umudumun %9u da fb maçında kayboldu desem yeridir..

Erzurum macinda 1 puan iyiydi. Ikinci devre Kadikoy'den sonra en zor deplasmanimizdi.

Konya'dan da korkuyordum ama artik o kadar korkmuyorum. Kadikoy disinda puan birakacagimizi sanmiyorum olaganustu bir kaza olmazsa. Hatta Kadikoy galibiyetine bile yakin hissediyorum.

Medipol'un kolay maclari bitti ayrica.

Erzurum macinda 1 puan iyiydi. Ikinci devre Kadikoy'den sonra en zor deplasmanimizdi.

Konya'dan da korkuyordum ama artik o kadar korkmuyorum. Kadikoy disinda puan birakacagimizi sanmiyorum olaganustu bir kaza olmazsa. Hatta Kadikoy galibiyetine bile yakin hissediyorum.

Medipol'un kolay maclari bitti ayrica.

Ya bilemiyoum herifler öyle uyuz bir futbol oynuyor ki resmen ümitlerimizi tükettiler... Ligde bu kadar güzel alan savunması yapan bir takım gelmiyor aklıma.. fb maçında golü yediler pilleri bitti dedim yine bir şekilde attılar ..Zaten o visca dallaması oynadığı sürece hep imkansızı başaracaktır.. Adam o an ne olması gerekiyorsa hep onu yaptı..Gol atacaksa attı açı falan dinlemeden asist yapacaksa yaptı takım her zora girdiğinde aynı senaryo.. Bende Alex'ten sonra ilk kez rakip bir futbolcuya karşı çaresizlik hissi oluştu bunca yıldır..

Üst Alt