Puan Silinecek İddiası


0df5dpfdk3_FP54H.jpg
Türkiye Futbol Federasyonu’nun Antalya’da yaptığı “Şike toplantısı”nda aldığı karar bugün Başkan Demirören tarafından saat 11.00’de açıklanacak. Ve yılan hikayesine dönen “şike olayı”nda sona varılacak.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Puan Silinecek İddiasıDemiroren onundeki uc secenekten ikincisini secerse de sasirmamak lazim. Ne zaman karar aciklanacak, soyle olacak dense bir kurula sevk edildi dosyalar.Yalniz inanmayanlar vardi ama yazildigi gibi ise Yildirim'i koltugundan etmek icinmis demek ki hersey. Ben zaten Moggi gibi futboldan men cezasi bekliyorum, Yildirim'in kendi birakmasini da beklemeyeceklerdir. Diger yandan cemaatin, Ferit Sahenk'in, Koc'larin yapacagi is degil fenerbahce baskanligi. Kurbagalidere gibi birsey o kulup, yine Ali Sen, Aziz Yildirim gibi silah tuccari biri olur fenerin baskani.
 
Cevap: Puan Silinecek İddiası"Fenerbahçe dört maç için teşebbüste bulunmuş"

Yani adamlar neredeyse masum.Yine bir hürriyet'in fenerli yazarlarının ortak üretim haberi.
 
Cevap: Puan Silinecek İddiası"Fenerbahçe dört maç için teşebbüste bulunmuş"

Yani adamlar neredeyse masum.Yine bir hürriyet'in fenerli yazarlarının ortak üretim haberi.sadece teşebbüste kalmadıgını fenerliler bile biliyor :) aslında herkes herşeyin farkında resmen üstü kapatılmaya çalışılıyor. bir gerçek var hakkını vermek lazım sadri şener demirören yönetimini destekleyip içeri adamlarını sokmasıyla büyük iş yapmış yoksa disiplin kurluna bile sevketmezlerdi. ve şunuda itiraf edelim bizim yönetim sadece bu konuda süreci iyi yönetemedi TFF yönetimi içinde nerdeyse hiç Galatasaraylı yok içerde 2/3 adamımız olsaydı hiç değilse bu kararlarda etkimiz olurdu işin şekli tamamen değişirdi.
 
Cevap: Puan Silinecek İddiasıBu adamlar bu kadar geç kalıdılar. Şimdi nasıl açıklayacaklar cezaları (tabi ceza vereceklerse). Bu cezaların playofflar öncesinde açıklanması gerekirdi. Ceza yerlerse şimdi cırcır ötecekler fenerliler. Şampiyonluğu kadıköyde aldıktan sonra açıklasalardı bari :)
 
Cevap: Puan Silinecek İddiasıneyse az kaldi, 2 saat sonra belli olur neyin ne olacagi.belli zaten 5 maçta şikeye ve teşviğe teşebbüs var diyecek. sahaya şike yansımamıştır diyecek. 7 takım disiplin kuruluna sevkedilicek. disiplin kurulu %100 para cezası vericek bu kesin. ve şu an için ortama bakarsak %50 ihimalde puan cezası verirler.
 
Cevap: Puan Silinecek İddiasıateş olmayan yerden duman çıkmaz. bu söylentileri kafadan atmıyorlar, içerden bilgi alıyorlar. söylentilerin aksine bir karar beklemeyin..
 
Cevap: Puan Silinecek İddiasıbelli zaten 5 maçta şikeye ve teşviğe teşebbüs var diyecek. sahaya şike yansımamıştır diyecek. 7 takım disiplin kuruluna sevkedilicek. disiplin kurulu %100 para cezası vericek bu kesin. ve şu an için ortama bakarsak %50 ihimalde puan cezası verirler.
Aslında ne kadar az ceza verirlerse o kadar iyi.Uefa bu cezalar beni tatmin etmedi deyip Fener'i kendi disiplin kuruluna sevkederse cezalar katlamalı gelir.O zaman da tadindan yenmez.:)
 
Cevap: Puan Silinecek İddiasıben size söylim bugün tüp kafanın açıklayacağı cezalar şöyle olucak : Savcı Mehmet Berk ömür boyu sahalara girmeme cezası istanbul emniyet müdürlüğündeki polislerede 10 maç ve para cezası , Galatasaraya doğruları söylediği için puan silme cezası verilecek
 
Cevap: Puan Silinecek İddiasıişin gerçeği:Bu adamlar tuvalette kendi başlarına oturgaçlarını silemezler,gidip puan mı silecekler? :DKuşkafalılık yapmaya çalışıp sıyırmaya çalışacaklar,UEFA ve FIFA'da bizi kirli ülkeler listesine alacak, artık aramızda gazozuna maç yaparız bundan sonra.Dilerim öngörüşlü insanlar engel olur da doğru düzgün bir karar alınır.
 
Cevap: Puan Silinecek İddiasıAslında ne kadar az ceza verirlerse o kadar iyi.Uefa bu cezalar beni tatmin etmedi deyip Fener'i kendi disiplin kuruluna sevkederse cezalar katlamalı gelir.O zaman da tadindan yenmez.:)zaten bu şekilde ceza verilse bile uefa feneri disiplin kuruluna sevk edicek. küme düşürülürse belki o zaman sevketmez 1 sene daha almazlar ama para ve puan cezası verirlerse kesinlikle sevk ederler ve en az 3 yıl avrupadan men alırlar.
 
Cevap: Puan Silinecek İddiasıHani şike tesbit edilen maçlar vardıUefa demiyecekmi kardeşim,2 etik kurulu arasındaki fark nedir böyleVerilecek cezayı katmerliyoruz hepsi o
 
Cevap: Puan Silinecek İddiasıParayla maç satın alıp yüklü miktarda şampiyonluk ve cl gelirlerini cebe indirip yakalanan takıma para cezasımı?İyi o şampiyonluk ve cl gelirlerinin içinden kesi,len para cezasınıda öderler üstüde şikeyi yapana kar kalır.öte yandan şampiyonluğu gaspedilip 2.ci olmuş takımın alacakları ne olacak?Şike serbest deyin olsun bitsin yahu.Bunların demek istediği şikeyi gönlünüzce ve paranız el verdiğince yapın ama yakalanmayın.
 
Üst Alt