Q7’nin fiyatı 15 milyon euro | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Q7’nin fiyatı 15 milyon euro

Portekiz’in ünlü gazetesi Abola, Beşiktaş’ın, Ricardo Quaresma için Sevilla ile pazarlık masasına oturduğunu ifade etti

q7-nin-fiyati-15-milyon-euro-1281928.Jpeg

Beşiktaş ile Sevilla’nın Quaresma için pazarlık masasına oturduğu belirtildi. Portekiz’in ünlü spor gazetesi Abola, Beşiktaş’ın Q7 için İspanyol kulübünden 15 milyon euro istediğini yazdı. Bu rakamı yüksek bulan İspanyol kulübünün yeni bir teklif hazırladığını ifade eden gazete, Quaresma’ya tekrar La Liga yolunun göründüğünü belirtti. Abola gazetesi, Quaresma’nın Beşiktaş formasıyla kendine geldiğini ve büyük bir çıkış yakaladığını hatırlatarak, Portekizli kanat oyuncusunun fiyatını ikiye katladığını savundu.

Bu arada İspanyol basını da Sevilla’nın Trabzonspor’dan Burak ile Beşiktaş’tan Quaresma’ya önümüzdeki sezon aynı formayı giydirmeyi düşündüğünü iddia etti. Diariosevilla gazetesi, Sevilla Kulübü’nün önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’ne katılmayı garantilemesi halinde kesenin ağzını açacağı ve bu iki futbolcuyu da transfer edeceğini ileri sürdü.

Guti yine tedavide

Türkiye Ziraat Kupası’nda, Gaziantepspor ile rövanş maçına çıkacak olan Beşiktaş, hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor. Dün sabah basına kapalı yaptıkları idmanla kupa maçına hazırlanan siyah-beyazlıların el topu oynadığı, ardından da turnuva şeklinde yarım sahada çift kale maçlar yaptığı belirtildi. Tayfur Havutçu yönetimindeki antrenmana, tedavileri devam eden Ferrari, Ersan, Guti ve sol ayak topuğunda ağrıları bulunan İbrahim Toraman katılmadı.

Cevap: Q7’nin fiyatı 15 milyon euro

Aziz Yıldırım kılıklı adam gibi kulüp başkanlarının vereceği bir miktar. Etmez.

iyi oyuncu ama ne 15'i yavaş.

hoş beşiktaş'lı arkadaşlarım 25-30 arası eder diyorlar :D

beşiktaş gelecek sene avrupa'dan çabuk elenirse ve gidemezse, yavaş yavaş dağılır bu takım.

hatta ben, gelecek sene veya sonraki sene, bizim bu seneki durumumuza düşeceklerini düşünüyorum.

Ben soruyorum BJK lilere. Bi adam var ismi Murtaza size gelecek 7 sene banko oynayacak. Bu 7 seneden atılacak atıyorum 400 golün 300 tanesinde asist veya gol olarak imzası olacak. Profesyonel bir kafası olacak falan filan. Sıralıyorum böyle. Bu Murtaza'yı mı alırsın yoksa Q7'yi mi diyorum.

Hemen cevaplıyolar böyle acayip bir şekilde kızarak. Ne diyon sen beee. Q7 gibisi var mı beeeee. Tabi ki Q7. Tartışmam bile.

Q7 ye 15 milyon deyince sanki küfretmişsin gibi de kızıyolar. Adam en az 35 edermiş. Artık BJK den nefret ediyorum

anlat ozaman....neyi 15 milyon € edermis?

Çok iyi oynuyor.Eski günlerine yakın zamanda dönebilir.Portekiz Milli Takımınında performans açısından en iyi oyuncuları arasında.Eski hız ve fizik kapasitesini yakalamış.Ayrıca kafası çok arahat mental açıdan fit durumda.

Zamanında Inter'e 25 Milyon Euro+ 2 oyuncu ile transfer edilmiş bi adam bu adam.

Arda için 12 konuşuluyorsa Quaresma için de 36 konuşulması gerekir kanımca.

Zamanında Inter'e 25 Milyon Euro+ 2 oyuncu ile transfer edilmiş bi adam bu adam.

O kadar da değil.O İnter'in kamilliğiymiş.Ayrıca Arda şu anda Quaresma'dan daha iyi durumda Arda'da ki oyun zekası Quaresma'da yok.

O kadar da değil.O İnter'in kamilliğiymiş.Ayrıca Arda şu anda Quaresma'dan daha iyi durumda Arda'da ki oyun zekası Quaresma'da yok.

Quaresma da oyun zekası hiç yok. Gerçekten yok. Organize atak başlangıcı falan diye birşey yok. Bu adam şimdi burada iyi oynuyorsa tekrar Avrupa'ya gitmek istediği içindir. Hatta Avrupa'ya da değil, ülkesine Portekiz'e. Eğer siz bunu satmazsanın görün bak seneye nasıl oynayacak. O dediğin var ya Arda 12 ise Q7 36 eder. Sen onu külahıma anlat. Ne yaptı bu sene Q7 sizin için bir söylesene. Hangi maçı kazandırdı yada kaç asist kaç golü var. Bakmadım ama bakıyorum şimdi bende.

Hakan kardeş Umut Ayaz'a alıntı yapacaktım sana yapmışım. Umut aşağıdaki mesaj sanaydı. Ayrıca Elano yada Jo yada Keita da zamanında çok paraya trasnfer oldular ama şimdi değerleri ortada. Eski ücretlere konuşuyorsak Mehmet Topuz 20 milyon € eder.

Q7 bu kadar eder ama bejekelilerin düşündükleri gibi 30-35 me falan ederi yok. Ki şöylede bir gerçek var quaresma eskı formuna geri dönüyor gibi bencilliğinin tek sebebide kendini tekrar ispat etmek istemesinden kaynaklanıyordur. Beşiktaşta futbolu bırakmak istediğini söyleyenler bile var ama gülüp geçmek lazım :) Artı Quaresma seneyede ligimizde kesinlikle satılmayacak. Kaynak mı? Forza Recai usta. Bize kalan kendi maçımızda onu oynatmamak ve diğer maçlarda keyiflice izlemektir :)

Keita bizden 8,5'a gittiyse ( o da araplara), Karizma'ya cabuk cabuk 15 vermezler diye düsünüyorum.

En fazla 10-11.

Neden derseniz, bu adami Inter ne beklenilerlen aldi, fakat adam bir ara (2008 idi herhalde) Seri A'nin en kötü oyuncu ünvanini aldi; "Golden piece of Garbage"-award / "Golden Bin"-award (yani "altin cöp" ünvani).

Fakat belli olmaz.

Benim görüsüm.

Üst Alt