Q7'ye talip var! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Q7'ye talip var!

Sporting Lizbon, Beşiktaş'ın Portekizli yıldızına kancayı taktı

639052_detay.jpg

Portekiz ekibi Sporting Lizbon’un, Beşiktaş’la 2 yıl daha sözleşme uzatmak isteyen Ricardo Quaresma’ya olan aşkı bitmiyor.

Abola.pt’nin haberine göre Quaresma’yı tekrar takıma kazandırmak için düğmeye basan Portekiz temsilcisi, Beşiktaş’a 5 milyon Euro ve Sinama Pongolle ile Simon Vukcevic’i teklif etmeye hazırlanıyor.

Ne ilginçtir ki Quaresma’nın da eski takımına dönmeye oldukça sıcak baktığı iddia ediliyor.

HTSPOR

Cevap: Q7'ye talip var!

Bu teklif doğruysa hemen versinler Quaresma'yı. Pongolle ve Vukcevic çok kaliteli adamlar üstelik ihtiyacımız olan mevkilerde oynuyorlar.

Allah korusun inşallah böyle birşey olmaz ama ben niye geriliyorumki daha 1 hafta olmadı başkanın açıklaması : quaresmaya 20 milyon euro teklif vardı reddettik kendisiylede konuştuk sezon başında 2 yıllık sözleşme uzatacağız diye

Quaresma beşiktaşın oyuncusu beşiktaş taraftarınında en sevdigi oyunculardan her zaman maçın en iyilerinden beşiktaşın quaresmalı ve quaresmasız tüm maçlarını izleyerek açıkca söylüyorum quaresma yoksa tehlikeli atağa çıkma yarı yarıya azalıyor biz memnunuz siz beşiktaşa zarar sağlıyor diyorsunuz ee sorun yok beşiktaşa zararı olan adam nede olsa galatasaraylı bir taraftar beşiktaşa zararı olan birinin gitmesini istermi :)

Quaresma beşiktaşın oyuncusu beşiktaş taraftarınında en sevdigi oyunculardan her zaman maçın en iyilerinden beşiktaşın quaresmalı ve quaresmasız tüm maçlarını izleyerek açıkca söylüyorum quaresma yoksa tehlikeli atağa çıkma yarı yarıya azalıyor biz memnunuz siz beşiktaşa zarar sağlıyor diyorsunuz ee sorun yok beşiktaşa zararı olan adam nede olsa galatasaraylı bir taraftar beşiktaşa zararı olan birinin gitmesini istermi :)

Yok ben sizin açınızdan söyledim. Umrumda değil yani.

Quaresma sadece show adamıdır , bence böyle bi teklif gelmişken satılabilir , bir maçta 3-4 fantastik hareket yapıcak diye bi adama 90 dakika dayanmak çok aptalca.

Söyledim ve yine söyleyeceğim Quaresma 11 golle takımda en çok gol atan 3.oyuncu 16 asistle en çok asist yapan oyuncu takımı atağa çıkaran oyuncu göze hoş gelen hareketler yapan oyuncu daha ne istiyorsunuz ?

Söyledim ve yine söyleyeceğim Quaresma 11 golle takımda en çok gol atan 3.oyuncu 16 asistle en çok asist yapan oyuncu takımı atağa çıkaran oyuncu göze hoş gelen hareketler yapan oyuncu daha ne istiyorsunuz ?

bjk'nin dinamosu.

acik konusayim, bizde keita'dan bosalan yeri anca q7 doldurabilirdi.

hatta bizim yönetimin kafasi calissaydi, keita'yi tutup, diger kanat'a q7'yi alirdi.

üstelik q7 teknik olmasina ragmen bir okadarda fiziksel anlamda saglam. tr ligi icin bicilmis kaftan bence.

Super teklif . Quarsema giderse BJK seneye ligin favorisi olur bana gore . Ayrica istatistik olayina soyle bir aciklik getirelim Ka-Kazim SUPER LIGDE 18 mac 3 gol 7 asist Quaresma 21 mac 3 gol 8 asist . Galatasaray biraz iyi olsa Kazim bu istatistigi cikarirdi ayni zamanda Kazim Turk statusunde . Ustune ustuk Quaresma cok daha bencil kendine oynuyor o halde istatistikleri esit hatta Kazim'in yuzdeleri daha iyi . Neticede fikrimce Quaresma Besiktas'a zarar vermektedir . Ne taraftar bunu anlamamaktadir . Yonetim bence anliyor ve aklinca piyasa yapmaya calisiyor 20 milyon euroyu red ettik vs . gibi soylemlerle ama cok iyi teklif eger gercekse dusunmeden kabul etsinler . Vukcevic'i alirlarsa Guti'yi de yollarlar . Her turlu cok karli olur BJK icin .

Üst Alt