Quanitra Hollingsworth Galatasaray Yolunda


Cevap: Quanitra Hollingsworth Galatasaray Yolundatabiki Tina Charles gibi etkili değil ama Elde tina ve fowlesin yan yana oldugunu gibi düsünün Hollingsworth ile Fowles yan yana oynaayabilecek 1de ışıl 2 taurasi 3de alba 4 hollingsworty 5 fowles bu kadro hem ligde hemde Euroleaguede oynayabilecek.Ayrıca şimdiden Melisa Can ve junior çikolota prensesimiz Princede önümüzdeki sezon bizde olmayacağı garantilenecek bu transferin olmasıyla.Euroleaguede sadece 1 tane devşirme hakkın var o yüzden...
 
Cevap: Quanitra Hollingsworth Galatasaray Yolundatabiki Tina Charles gibi etkili değil ama Elde tina ve fowlesin yan yana oldugunu gibi düsünün Hollingsworth ile Fowles yan yana oynaayabilecek 1de ışıl 2 taurasi 3de alba 4 hollingsworty 5 fowles bu kadro hem ligde hemde Euroleaguede oynayabilecek.Ayrıca şimdiden Melisa Can ve junior çikolota prensesimiz Princede önümüzdeki sezon bizde olmayacağı garantilenecek bu transferin olmasıyla.Euroleaguede sadece 1 tane devşirme hakkın var o yüzden...Prince gidecekse gerçekten kötü olur..Prince ayarında kimi alabilirsin ki..Fener maçında döktürdü resmen..
 
Cevap: Quanitra Hollingsworth Galatasaray Yolundaelde tek devşirme hakkın varken kadronda istedigin kadar devşirme oyuncu bulundur farketmiyor ama sadece 1 tanesi maç kadrosunda olabiliyorÖrnek:Melisa Can Prince olduğu için El maçlarında oynamıyor....
 
Cevap: Quanitra Hollingsworth Galatasaray Yolundaelde tek devşirme hakkın varken kadronda istedigin kadar devşirme oyuncu bulundur farketmiyor ama sadece 1 tanesi maç kadrosunda olabiliyorÖrnek:Melisa Can Prince olduğu için El maçlarında oynamıyor....Demek ki bu transfer Avrupa'da bize yarar sağlamayacak..Prince gibi oyun kurucu yok..
 
Cevap: Quanitra Hollingsworth Galatasaray YolundaBu transfer yuzunden Prince gidecekse yuh, kesin yuzsuz Ceyhun efendi boyle olmasini istemistir.
 
Cevap: Quanitra Hollingsworth Galatasaray YolundaPrince gidecekse seneye sadece EL'de oynayacak bir oyuncu lazım bize. Işılla Sariyeyle olmaz bu iş. Becky Hammon diyeceğim sanırım o da devşirme.Bence iyi bir transfer oldu. Seneye iyi bir 4 numara ve Pg şart. Bu arada Tuğce Canıtezin okulu ne zaman bitiyor ?
 
Cevap: Quanitra Hollingsworth Galatasaray YolundaPrince gitmesine illada gerek var mı. Melisa gibi kullanamıyor muyuz (sadece Türkiye de oynasa Matic in yerine de daha kaliteli bir Avrupalı gibi)
 
Cevap: Quanitra Hollingsworth Galatasaray YolundaBildiğim kadarıyla milli takımda oynarsa Euroleague'de Prince ile beraber oynamasında bir engel yok.
 
Cevap: Quanitra Hollingsworth Galatasaray Yolundadiyelimki milli takımda o ikisi aynı anda oynayabilecekler.Bize bir daha böyle Rusların olmadığı kura gelmezdi.Bu yıl tamamen şans.Spartak,Ummc,Nadezha ilerde elbette karşılacağızki o maçlarada tek Işılla çıkacak halimiz yok....
 
Cevap: Quanitra Hollingsworth Galatasaray Yolundadiyelimki milli takımda o ikisi aynı anda oynayabilecekler.Bize bir daha böyle Rusların olmadığı kura gelmezdi.Bu yıl tamamen şans.Spartak,Ummc,Nadezha ilerde elbette karşılacağızki o maçlarada tek Işılla çıkacak halimiz yok....Prince Ruslara karşı oynayamadıktan sonra bir anlamı yokki zaten. EL'nin en güçlü 4 takımından 2si Ruslarda. Prince kalitesinde Avrupa'lı birini bulabiliriz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt