Quaresma Fenerbahçe'de mi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma Fenerbahçe'de mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Quaresma Fenerbahçe'de mi ?

"Onlar Jo'yu alırda biz öyle oyuncu alamayız mı?" mantığıyla bu transferin yapılması düşünülüyor herhalde...:)

Arkadaşın buraya gelip hemen topic açması mükemmel bir olay oldu benim için :asd:

Bu bazı şeylerin göstergesi :asd:

ay canım benim..transfer de yaparlarmış,o heyecanla buralara kadar gelip başlık da açarlarmış..iade-i ziyarete gelelim diyecem ama siz bizim transferlerimize bizden önce başlık açtığınız için bir türlü kısmet olmuyor.

Gelirse Querasma iyi transfer olur Fener için şimdi Fener'liler gibi b.k atmayalım Querasma iyi adam.

paralarımı yokmuş kiralık almışlar ? :D

yada devre arasında transfer mi yapılır,takımın ahengi bozulmaz mı ? :D

iadeyi ziyaret !

Geçen Fener'li bi arkadaşım Jo transferi için şöyle demişti; Biz sizin gibi kiralık adam almayız. Azize başkan bastırır parayı gider en kaliteli adamı alır :D

allah allah bi yanlışlık var fenev zenci sever :D

bir sorunu gönderdik derken daha büyüğünü aldılar başlarına olsun afiet olsun....

Quaresma türkiye liginde iyi işler yapar Güzel transfer avrupadada oynayabilicek herhalde Hayırsız olsun.

Dos santosumuzda gelsede bi vs yapsalar:)

Keita'ya bakınca :asd: bu adamı çerez olarak görüyorum:asd:

Ama iyi transfer olur fenerbahçe için TSL için fazla bir adam

Quaresma kim ne derse desin iyi transfer ama Jo için, "sorunlu adam", "2 yıldır top oynamıyor" yorumları yapan adamlar, bu transferi nasıl hazmedecek bilmiyorum. Quaresma dediğimiz adam sorunun ağa babasıdır. 2 yıldır da top oynamamaktadır ve hatta İtalya'da geçen sezon "yılın bidonu" ödülü sahibi bir adamdır. Transfere kötü yönünden bakmak isteyenler için Jo'dan daha fazla malzemesi var bu adamın. Ancak gerçek şu ki, oldukça iyi transfer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt