Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor


2271e17-de-17-yaparık-panpa_190122.jpgQuaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet, Yıldırım Demirören'in talimatıyla gönderiliyor.Beşiktaş'ın yıldız futbolcularıyla yollar sezon sonunda ayrılıyor. Siyah-beyazlı ekibin başkanı Yıldırım Demirören, önceki gün Porto'da menajer Jorge Mendes'le görüştü. İkili arasında yapılan zirvede, başkan Yıldırım Demirören'in takımdaki 4 futbolcu için menajer Mendes'e tam satış yetkisi verdiği öğrenildi. Buna göre Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet'in, yeni sezonda Avrupa'nın ünlü kulüplerine gitmelerine kesin gözüyle bakılıyor.2012'Yi BEKLEYELİM

Özellikle bu dört futbolcunun piyasasının artırılması için her türlü girişimin yapılmasını isteyen başkan Demirören'in, "Sezon sonunda bu oyuncuları hak ettikleri fiyata satabiliriz. Bunun çalışmasını hemen yap" talimatını verdiği öğrenildi. Menajer Mendes'in, Portekiz'de yapılan görüşmede başkana, "Biraz bekleyelim. 2012 Avrupa Şampiyonası'ndan sonra daha iyi fiyata satabiliriz" dediği ve bu konudaki çalışmalara başladığı öğrenildi.Maraton.com.tr
 
Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet SatılıyorMuhammet'i Mustafa sanıp sevinmiştim.

Fernandes 1.5-2m'a falan gelecekse olabilir.
 
Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet SatılıyorFernandes'i izleyen bircok Ingiliz kulubu var. Su an Avrupa Liginin assist krali. Istedigi takima gidebilir. Bento'nun onumuzdeki hazirlik maclari icin cagiracagi soyleniyor.Fernandes en az 15 milyon eder Talha. Ne 1,5-2'si.
 
Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet SatılıyorYa Fernandes 1.5 - 2m eder demiyorum ki. Daha fazla eder bu net. Ama şu anda çok ihtiyacımız olan bi oyuncu değil onu belirtiyorum.
 
Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet SatılıyorFernandes'i izleyen bircok Ingiliz kulubu var. Su an Avrupa Liginin assist krali. Istedigi takima gidebilir. Bento'nun onumuzdeki hazirlik maclari icin cagiracagi soyleniyor.Fernandes en az 15 milyon eder Talha. Ne 1,5-2'si.Yok 50 milyon eder. Tamam iyi oyuncu da 15 milyon etmez. Maç seçen ve disiplinsiz bir adam. Kimse vermez 15 fln hayal görmeyin.
 
Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyormuhammetin fatih hocayla neler yapabileceğini düşünüyorumda bize satmazlar bunlar.
 
Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet SatılıyorFernandes'i izleyen bircok Ingiliz kulubu var. Su an Avrupa Liginin assist krali. Istedigi takima gidebilir. Bento'nun onumuzdeki hazirlik maclari icin cagiracagi soyleniyor.Fernandes en az 15 milyon eder Talha. Ne 1,5-2'si.8'den fazla veren enayinin önde gidenidir bence.
 
Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet SatılıyorYok 50 milyon eder. Tamam iyi oyuncu da 15 milyon etmez. Maç seçen ve disiplinsiz bir adam. Kimse vermez 15 fln hayal görmeyin.Ligin en iyi futbolcusu. Fernandes gibi komple bir orta saha oyuncusu sayarmisin bu ligden ?

15 eder. Daha 25 yasinda. Portekiz milli futbolcusu. Ne mac secmesi ? Adam ilk geldiginde sorunlari vardi. Mac secen oyuncu oynadigi her mac takimin en iyisi olmaz. Adam kac mactir takimi kurtardi.Hayal felan kuran yok Emre. Gercekleri gormen gerek.
 
Ligin en iyi futbolcusu. Fernandes gibi komple bir orta saha oyuncusu sayarmisin bu ligden ?

15 eder. Daha 25 yasinda. Portekiz milli futbolcusu. Ne mac secmesi ? Adam ilk geldiginde sorunlari vardi. Mac secen oyuncu oynadigi her mac takimin en iyisi olmaz. Adam kac mactir takimi kurtardi.Hayal felan kuran yok Emre. Gercekleri gormen gerek.Nein, ligin en iyi futbolcusu değil be reis. Ama 15'te etmez. Gercekleri görmen lazım.
 
Üst Alt