Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor

Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor

selçuk bugün sahada evinde maçı izleyen fernandese futbol dersi verdi.

selçuktaki oyun ve karakter yapısı fernandeste olsaydı fernandes şu an avrupanın elit takımlarında oynuyor olurdu. boşuna burada 15 etmez demiyoruz. adamdaki mantelite boş.

Muhammed sene sonu satılsa acaba gelmek ister mi bize? Emre Çolak ile beraber terör estirir gelecek sene.

Muhammed DEMIRCI - Uerdingen maçı - YouTube

su 2-3 hareket bile ne denli yetenekli bir oyuncu oldugunu gösteriyor. hemde müthis yetenekli.

Hocam boşuna heveslenme :). Hem Berk var sizde.

Sene başında %50 sinin fona satılması konusunda görüşmeler kap bildirilmişti.Ama çok fazla teki aldı ve satamadılar.Muhammedin üzerinde çok fazla insanın emeği var ve çoğuda kongrede yeri olan adamlar.Zaten Demirören de bugün gidiyor.Dün çıkabilecek 4 başkan adayıda konuşmasında fon transferlerine ve Mendese karşı konuştular.

Kaldı ki ben maraton.com.tr nin Beşiktaş hakkında doğru pek haber yaptığını görmedim.Benim için fotomaçdan farkı yok.Ama Quaresma ve Almeida yüksek maaşlarından dolayı muhtemelen gidecektir.

Üst Alt