Quaresma Maç Kadrosundan Çıkartıldı


Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıBen şimdiye kadar tek aşağılıyıcı ve kötü mesaj yazmadım ama bakıyorumda her konuda Beşiktaş'a sallanıyor bence argo ve küfür olmadan gayet güzel bi cevap verdim ha cevap vermem doğru mu bence değil ama bazıları sadece böyle anlıyorlar.Bizim Beşiktaş'lı duruşumuz mevcuttur her Beşiktaş'lıda ama adamı illa çileden çıkarıyor bazıları , bu forumun gayet iyi ve objektif bi forum olduğunu düşünüyorum ama bazıları var ki sadece kötülemeye yarıyor benim cevabımda onlara !
 
Cevap: Son Dakika | Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıSeyir zevki açısından kötü olmuş ama nede olsa kadromuz diğer takımlardan çok daha kaliteli , Q7 oynamaz Hilbert oynar...Feney size 4 atınca Ne Q7 kaldi Ne Guti...Sizin kadronuzun kaliteli oldugu felan yok...Kalite ruhta başlar... Oda sizde yok.
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıBen şimdiye kadar tek aşağılıyıcı ve kötü mesaj yazmadım ama bakıyorumda her konuda Beşiktaş'a sallanıyor bence argo ve küfür olmadan gayet güzel bi cevap verdim ha cevap vermem doğru mu bence değil ama bazıları sadece böyle anlıyorlar.Bizim Beşiktaş'lı duruşumuz mevcuttur her Beşiktaş'lıda ama adamı illa çileden çıkarıyor bazıları , bu forumun gayet iyi ve objektif bi forum olduğunu düşünüyorum ama bazıları var ki sadece kötülemeye yarıyor benim cevabımda onlara !:D:D
 
Cevap: Son Dakika | Quaresma Kadro Dışıfenerbahçe'lilerin beşiktaş yatacak idialarını destekleyecek bir haber...galatasarayda yatıyordu bursaya geçen yıl ne oldu?? fenerliler ancak boş konuşur. beşiktaş bugün puan alırsa ne diyecek fenerliler?? ayrıca Q7 sadece şovmen topçu değil bir de bu adamı CR7 ile kıyaslıyorlardı:)) beşiktaşta guti-simao yıldız adamlar kariyerleri belli ama Q7nin ne kariyeri var kendi ülkesi dışında?
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıBeşiktaş'lı duruşu 1 yıl önce Başkan Olsana Başkan Olsana Gaziantepe Başkan Olsana dediğiniz Yıldırım Demirören'i şuan destekleyen duruş olan Beşiktaşlılık duruşu mu ? :happynew:
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıBen şimdiye kadar tek aşağılıyıcı ve kötü mesaj yazmadım ama bakıyorumda her konuda Beşiktaş'a sallanıyor bence argo ve küfür olmadan gayet güzel bi cevap verdim ha cevap vermem doğru mu bence değil ama bazıları sadece böyle anlıyorlar.Bizim Beşiktaş'lı duruşumuz mevcuttur her Beşiktaş'lıda ama adamı illa çileden çıkarıyor bazıları , bu forumun gayet iyi ve objektif bi forum olduğunu düşünüyorum ama bazıları var ki sadece kötülemeye yarıyor benim cevabımda onlara !Seni forumda rahatsız eden mesaj varsa cevap verme raporla modlar gerekeni yapacaktır
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıBen şimdiye kadar tek aşağılıyıcı ve kötü mesaj yazmadım ama bakıyorumda her konuda Beşiktaş'a sallanıyor bence argo ve küfür olmadan gayet güzel bi cevap verdim ha cevap vermem doğru mu bence değil ama bazıları sadece böyle anlıyorlar.Bizim Beşiktaş'lı duruşumuz mevcuttur her Beşiktaş'lıda ama adamı illa çileden çıkarıyor bazıları , bu forumun gayet iyi ve objektif bi forum olduğunu düşünüyorum ama bazıları var ki sadece kötülemeye yarıyor benim cevabımda onlara !şu hadsizi şutlayacak bir Allahın kulu yok mu.Siz kimsiniz duruş muş sen git kendi forumuna bak rezil halinizle bile GS ve fb ile makara yapıyosunuz burada size tanınan saçma imtiyazı kötü yönde kullanmayın her şeye laf yetişrmek zornda değilsin Aslanım forum bizim besıktasada sallarız fenerede seni ilgilendirmez.
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıBu Bjkliler hala laf edebiliyolar ya geçen hafta resmen hakem sayesinde 1 maç kazandılar hemen bi havalar tafralar
 
Cevap: Son Dakika | Quaresma Kadro Dışıbu ülkede şike yapılıyorsa kralını onlar yapıyo 2001-2002 sezonundaki ersun yanalın takımına şike teklifi yaptıkları belgelendi bi de biz temiziz ayağına yatıyorlargerçekleri konuşmak gerekirse Fb ve GS'nin maç satmadığı aşikar.ama Bjk öyle değil,rize,sebat,bursa ilk aklıma gelenler.ülkemizde iki büyük var,hiç bir zaman 3 veya 4 olmadı olamazda.büyüklük şampiyonluklada alakalı değil.

bakın büyük takım maç satın alır,hakem ayarlar ama camiası maç sattırmaz...
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıGuti 11 gol 12 asist

Quaresma 8 gol 10 asist !

Penaltı'dan kaç gol atmış Guti ?

Sene başında dandik avrupa takımlarına olan istatistiği de çıkar o takımlara karşı Aydın bile şov yapıp küçümsediğin Mustafa Sarp goller atıyordu.

Quaresma ligde 1 gol 1 asist mesela :happynew:.
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıBeşiktaş'lı duruşu 1 yıl önce Başkan Olsana Başkan Olsana Gaziantepe Başkan Olsana dediğiniz Yıldırım Demirören'i şuan destekleyen duruş olan Beşiktaşlılık duruşu mu ? :happynew:Ama eskıden bır macta 8 yıyolardı sımdı 2 maça yaydılar buyuk basarı Alper bu...Bu yüzden desteklıyolar bazende tineri fazla kacırma durumuda oluyo..
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan Çıkartıldıgalatasarayda yatıyordu bursaya geçen yıl ne oldu?? fenerliler ancak boş konuşur. beşiktaş bugün puan alırsa ne diyecek fenerliler?? ayrıca Q7 sadece şovmen topçu değil bir de bu adamı CR7 ile kıyaslıyorlardı:)) beşiktaşta guti-simao yıldız adamlar kariyerleri belli ama Q7nin ne kariyeri var kendi ülkesi dışında?Akşam yatıyormuyuz yatırıyor muyuz göreceğiz ;)Beşiktaş'lı duruşu 1 yıl önce Başkan Olsana Başkan Olsana Gaziantepe Başkan Olsana dediğiniz Yıldırım Demirören'i şuan destekleyen duruş olan Beşiktaşlılık duruşu mu ? :happynew:O gün protesto etmek gerekiyordu ettik şimdi ise başarılı işlerinden dolayı kutladık ama hiç bi zaman küfür etmedik , eğer o gün o protestoları görmeseydik bu gün Simao 900.000 Euro'ya , Q7 7.3 Milyon Euro'ya bu takıma gelmezdi , 8 Milyon Euro'ları Antep'te Beto ve J.Cesar'lara vermek zorunda kalacaktık.Seni forumda rahatsız eden mesaj varsa cevap verme raporla modlar gerekeni yapacaktırTamam öyle yaparım.
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıArkadaşlar lütfen tahrik edici yorumlar yazmayın.İkili tartışmalardanda olabildiğince kaçının.Rahatsız olduğunuz yorumlar varsada ,Moderatöre bildir butonunu kullanınız.
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan ÇıkartıldıHaginin istatistiklerini gormemissin :)..Sizin duruşunuzuda biliyoruz biz :)... Geçen yıl kendi kalenize atılan golde dahil o duruşa.Hagi'ye laf atan mı oldu buradan , göremiyorum , Hagi büyük futbolcuydu !Q7 ligde 1 golü var 1 gol o da karabükte maç 3-1ken atılmış..dandik avrupa takımlarına attığı golleri getirme bize!! ligde ne yapmış bu adam? sen kendini avutmaya devam et....Dandik takımlar sizin elendiğiniz Karpaty takımının oynadığı ligdeki en iyi 2 takımdan biri ve Aston Villa'yı eleyen Wien'mi veya Ts maçında attığı gol mü yapmayın Allah aşkında Quaresma'dan bahsediyoruz , şu anda sizin ve Fenerbahçe'lilerin gelmesi için dua ettiği bi kaç futbolcudan birinden !
 
Cevap: Quaresma Maç Kadrosundan Çıkartıldı31 yaşında ve sözleşmesi sene sonu biten bir adamı 900 bine almak başarı diyorsan o senin sorunun.

Gittiği hiçbir takımda dikiş tutturamamış Quaresma için verilen 7.3 milyon da öyle çok ucuz bir rakam değil.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt