Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ?

Cevap: Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ?

quaresma iyidir kim ne derse desin türkiyeye de gelmiş en kariyerli 3-5 oyuncudan biri kaç futbolcu barca-chelsea-inter yapmış portoyu tek başına sırtlamış başka bi oyuncu varsa söyleyin bizde bilelim

bjknin takım yapısı itibariyle zaten başarılı olması mümkün değildi tıpkı bizim önceki senelerde lincolnde felan yaşadığımız gibi takım içi sorunların olduğu başı boşluğun olduğu bi yapıda bu tür oyunculardan zaten faydalanamazsınız mesala engin felan bize geçen senelerde gelmiş olsa 2 maçta kovulmuştu

ama değişen takım bünyemizde elbette ki çok işler yapar quaresma

defansa gelmiyormuş

yalan

sorumluluk almıyormuş

yalan

disiplinsizmiş

yalan

bunlar bi takım uydurma laflar

zira,

quaresmanın en iyi oynadığı maçlara bakarsanız derbiler felandır zaten defansında kralını yapıyordu hücumunda takımı tek başına atağa çıkarıyordu çoğu maçta

Ben isterim ,sebebi cok acik. Besiktas kücük kulüp iyi yönetilmiyor iyi futbol oynanmiyor.

Bize gelirse katki saglar o gece hayatlarina son vermek zorunda kalir, yada gider elazigda oynar

quaresma iyidir kim ne derse desin türkiyeye de gelmiş en kariyerli 3-5 oyuncudan biri kaç futbolcu barca-chelsea-inter yapmış portoyu tek başına sırtlamış başka bi oyuncu varsa söyleyin bizde bilelim

bjknin takım yapısı itibariyle zaten başarılı olması mümkün değildi tıpkı bizim önceki senelerde lincolnde felan yaşadığımız gibi takım içi sorunların olduğu başı boşluğun olduğu bi yapıda bu tür oyunculardan zaten faydalanamazsınız mesala engin felan bize geçen senelerde gelmiş olsa 2 maçta kovulmuştu

ama değişen takım bünyemizde elbette ki çok işler yapar quaresma

defansa gelmiyormuş

yalan

sorumluluk almıyormuş

yalan

disiplinsizmiş

yalan

bunlar bi takım uydurma laflar

zira,

quaresmanın en iyi oynadığı maçlara bakarsanız derbiler felandır zaten defansında kralını yapıyordu hücumunda takımı tek başına atağa çıkarıyordu çoğu maçta

.

Tabii ki kesinlikle hayır, Allah yazdıysa bozsun, düşman başına.

Quaresma konusunda ezbere yorumlar var hep.Hücumda işini yapsın defansada gelmesin.İstemeyenleri anlarım ama bana göre Galatasaray'da Quaresma'dan iyi kanat oyuncusu yok.Porto'daki istatistikleriyle Mourinho aldı, Beşiktaş'ta hemen hemen o istatistiklerle oynadı. 2 sezonda Beşiktaş leş gibi olmasına rağmen skor yükünü çekti, derbilerde öne çıktı.Maalesef satacaklar inş.klüp bulamazlar demekten baka çaremiz yok üstüne 1milyonluk indirimi kabul etmişken.

Quaresmanın Porto'da son 2 sezon istatistikleri: 84 maç 20 gol 35 asist,

Beşiktaş'ta: 77 maç 18 gol 29 asist

Ayrıca Ronaldinho'yu alemci disiplinsiz diye istemeyen Terim olur da Quaresma'yı alırsa ozaman söyleyeceklerim olur.

Quaresma konusunda ezbere yorumlar var hep.Hücumda işini yapsın defansada gelmesin.İstemeyenleri anlarım ama bana göre Galatasaray'da Quaresma'dan iyi kanat oyuncusu yok.Porto'daki istatistikleriyle Mourinho aldı, Beşiktaş'ta hemen hemen o istatistiklerle oynadı. 2 sezonda Beşiktaş leş gibi olmasına rağmen skor yükünü çekti, derbilerde öne çıktı.Maalesef satacaklar inş.klüp bulamazlar demekten baka çaremiz yok üstüne 1milyonluk indirimi kabul etmişken.

Quaresmanın Porto'da son 2 sezon istatistikleri: 84 maç 20 gol 35 asist,

Beşiktaş'ta: 77 maç 18 gol 29 asist

Allahtan çoğu Beşiktaş'lı taraftar senin kafanda kardeşim:)

trivela atmasını ben de biliyorum. idmana çağırsın beni hoca öğretem bizimkileree

Ayrıca Ronaldinho'yu alemci disiplinsiz diye istemeyen Terim olur da Quaresma'yı alırsa ozaman söyleyeceklerim olur.

ronaldinho disiplinsiz olduğu için değil maddi dengeyi sağlamak için alınmadı fatih terim ben adam ederim diyor her zaman ki gibi q7 konusu varsa eğer hayır diyeceğini sanmıyorum

Üst Alt