Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ?

Son zamanda forumda bunun tartismasi cok yapiliyor. O yüzden Anket acayim Dedim.

Bir kac defa yazdim forumda ama tekrarlayayim.

Benim konu hakkindaki kisisel yorumum sudur:

Quaresma yok yararsiz futbolcu yok kendine oynuyor. Ulan adam kimle oynasin? Adam ver kac yapmak istiyor topu Ismaile veriyor top birdaha ayagina gelmiyor. Aynisi Ekremle de Veliyle de Aurelioyla da.

Adamin etrafi kazma dolu. Ama yinede mesela Besiktasi Avrupa da adam tek basina tasidi. Erken yorulmasida takimda ona yardim edebilecek Fernandes den baska oyuncu olmamasi yüzünden.

Eminimki Quaresma bize gelirse Gol-Asist bakimindan en az Selcuk Inan kadar verim verir ki adam zaten 2 sezonda 18 gol 29 Asist yapmis Besiktasta.

Cevap: ANKET / Quaresmayi takimda görmek istermisiniz ?

porto performansı 8 gol 19 asist tek sezonda ortamını bulduğunda ortamın gökmenin gazetesi :)

Evet diyen Galatasaraylılığını sorgulasın. Maho.

Lincoln-Misimovic-Elano'da bizi ucuracaktı zatenn..hiç gerek yok,bu tür adamlar takımımızın kimyasını bozar..Birde Quresma besiktas'ta 40 maçta 8 gol 14 asist yaptı,yani adamın istatistiklerini 2 ilemi çarptın kardeş ?

Cevap: Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ?

Son zamanda forumda bunun tartismasi cok yapiliyor. O yüzden Anket acayim Dedim.

Bir kac defa yazdim forumda ama tekrarlayayim.

Benim konu hakkindaki kisisel yorumum sudur:

Quaresma yok yararsiz futbolcu yok kendine oynuyor. Ulan adam kimle oynasin? Adam ver kac yapmak istiyor topu Ismaile veriyor top birdaha ayagina gelmiyor. Aynisi Ekremle de Veliyle de Aurelioyla da.

Adamin etrafi kazma dolu. Ama yinede mesela Besiktasi Avrupa da adam tek basina tasidi. Erken yorulmasida takimda ona yardim edebilecek Fernandes den baska oyuncu olmamasi yüzünden.

Eminimki Quaresma bize gelirse Gol-Asist bakimindan en az Selcuk Inan kadar verim verir ki adam zaten 2 sezonda 18 gol 29 Asist yapmis Besiktasta.

bu istatistigi ligdemi yapmış

Üst Alt